CS2 Beta'ya katılabilen var mı?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, CS2 betasına katılan var mı aranızda? Yoksa yayıncılara falan mı dağıtıyorlar? Dalga dalga mı dağıtacaklar?
Varsa FPS hakkında bir şey söyleyebilir misiniz? Düşüş veya artış var mı?

FPS dususu demek dogru olmaz cunku yeni bir motor versiyonu ile daha guncel bir temele oturan oyun yapiyorlar. Yani oyun modernlesiyor sanki yeni oyun gibi. O nedenle de yeni donanim seviyesi ihtiyaclari olacak. Bu nedenle de elbet v1e gore daha dusuk FPS'ler olacaktir cunku daha guncel bir oyun konumunda. Ve evet, v1e kiyasla birebir FPS'ler ayni degil, zaten bunu beklemekte yanlış. Gunun sonunda da elbet v2'si tamamlaninca ayni sistemler birebir ayni FPS'leri vermeyecektir. Bunu da hedeflediklerini sanmiyorum. Biz nasıl GTA4 de 100 FPS alan sistem GTA 5 cikinca niye bunda da 100 almiyor demiyor isek, CS2'nin cikmasi da birebir ayni durum. Yeni bir oyun, yeni bir sistem, guncel ihtiyaclar, daha cok donanim maliyeti.

Son 2 videosuna bakabilirsin. i5 12400F ve GT 1030 ile oyunu test etmiş. Bir de CS:GO'nun aynı sistemle testine yine aynı kanaldan bakabilirsin. Şu anlık FPS düşüşü var. Oyun çıktığında nasıl olur bilemeyiz. O zamana kadar bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, CS2 betasına katılan var mı aranızda? Yoksa yayıncılara falan mı dağıtıyorlar? Dalga dalga mı dağıtacaklar?

Biraz oynadım ve FPS bende düşüyor. Mesela terörist baseinden ortaya doğru giderken kasıyor.Belirli noktalarda bolca mevcut. Silah sesleri incelmiş. Diyalogları seslendirenler değişmiş. Ve parlamış silahlar. Grafikler daha iyi olmuş. Şu anlık bu kadar.

Son 2 videosuna bakabilirsin. i5 12400F ve GT 1030 ile oyunu test etmiş. Bir de CS:GO'nun aynı sistemle testine yine aynı kanaldan bakabilirsin. Şu anlık FPS düşüşü var. Oyun çıktığında nasıl olur bilemeyiz. O zamana kadar bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.

Görmüştüm hocam, fakat R3 2200G'mde ne olur merak ediyorum. Şuan iyi bir FPS değerim var. 120-250 arası alıyorum. Ne olacak göreceğiz zamanla.

FSR extrasını da unutmamak lazım.

Geri
Yukarı