CS2 eşleştirme sistemi çok kötü

Alakası yok, yeni rank sisteminde eğer seçkin modunu değil de normal reko oynuyorsan, mirage de global bi adam, dust 2 haritasında rankını daha açmamış ve gelip oyununun içine ediyor
Herkesin elinde silah var ve ateş edebiliyor. Birileri sizden daha iyi oynuyor ve yeniliyorsanız, bu sizin probleminiz. Ben iyi bir oyuncuyum ben yeniyorum. Sen kötüsün yeniliyorsun.

Alakası yok, yeni rank sisteminde eğer seçkin modunu değil de normal reko oynuyorsan, mirage de global bi adam, dust 2 haritasında rankını daha açmamış ve gelip oyununun içine ediyor
Hep tek taraflı düşünüyorsunuz. Ben CS:GO'da globaldim. Şimdi bana rank vermek için beni globallerle denemezse zaten ben bütün nova oyuncuları tek başıma vururum. Nasıl rank verecek başka türlü. Karşınızda bir iyi oynayınca bahaneleri bırakın da oyunu öğrenin.

Herkesin elinde silah var ve ateş edebiliyor. Birileri sizden daha iyi oynuyor ve yeniliyorsanız, bu sizin probleminiz. Ben iyi bir oyuncuyum ben yeniyorum. Sen kötüsün yeniliyorsun.

Hep tek taraflı düşünüyorsunuz. Ben CS:GO'da globaldim. Şimdi bana rank vermek için beni globallerle denemezse zaten ben bütün nova oyuncuları tek başıma vururum. Nasıl rank verecek başka türlü. Karşınızda bir iyi oynayınca bahaneleri bırakın da oyunu öğrenin.

Bende CS:GO'da global olmuştum sene 2020 gibi, ondan sonra 1 yıl ara verip tekrar arkadaşlarla rank kasmaya başladık, çift keleşe kadar rahat çıkmıştık ve şimdi ranklarımız silindi ve arkadaşlarımın benim kadar tecrübesi olmadığı için saçma saçma kaybediyoruz, şu ana kadar attığımız 5 maçta sadece 1 kere kazandık, CS2'nin yaptığı en saçma şey haritalara göre rank vermek oldu çok saçma bir sistem ayrıca bunu yapmayıp direk bizi ranklarımızla devam ettirebilirlerdi, şu anki CS2'nin rank sistemine iyi diyen biri gidip Valorant oynasın.

Bende CS:GO'da global olmuştum sene 2020 gibi, ondan sonra 1 yıl ara verip tekrar arkadaşlarla rank kasmaya başladık, çift keleşe kadar rahat çıkmıştık ve şimdi ranklarımız silindi ve arkadaşlarımın benim kadar tecrübesi olmadığı için saçma saçma kaybediyoruz, şu ana kadar attığımız 5 maçta sadece 1 kere kazandık, CS2'nin yaptığı en saçma şey haritalara göre rank vermek oldu çok saçma bir sistem ayrıca bunu yapmayıp direk bizi ranklarımızla devam ettirebilirlerdi, şu anki CS2'nin rank sistemine iyi diyen biri gidip Valorant oynasın.
Kendi ağzınla söylüyorsun arkadaşım benim kadar iyi değil diye. Sen iyisin o kötü. Tabi ki yenilmelisiniz ki arkadaşın sırf sen iyisin diye yüksek ranka sahip olmasın. Ranklar silinemsin diyorsun. Herkes hile ile global oldu zaten. Komple oyun değişiyor ranklar kalsın diyorsun. Haritalara göre rank vermesin diyipte rank sisteminden yakarmakta ayrı bir kafa. Global olurken hiç bir şey öğrenmedin herhalde. Adam ofice oynuyor global kasıyor. İnfernoya gelince keleşten yukarı çıkamayacak bir performasn sevgiliyor. Her şeye kendi gözünle bakıyorsun. İstiyorsun ki arkadaşım kötü oynasın ben eskiden iyi oynuyordum diye de oyunu kazanalım. CS 5 kişilik bir oyun. Herkes aynı derecede performasn göstermeli.

Şimdi daha iyi anlıyorum neden CS kitlesin neden bu kadar kötü. Sürekli bir şikayet ağlamaca içindesiniz. Düşün ben oyuna tek giriyorum. Sen ve arkadşaın gelmişsiniz. Sen yıllardır oynamamışsın. Arkadaşın daha cross'u yerlerde gezdiriyor. Benim suçun ne şimdi. Oh ne güzel kafa rankım yıllar önceo lduğu gibi global kalsın. Arkadaşım beceremiyor diye de ona göre karşıya adam atsın. Ne istiyorsunuz anlamıyorum ki.

İnsan az oturup düşünecek. Ne neden nasıl yapılıyor. Sistem kötü bile olsa söylediğin şeylerin hiç biri aklı yerinde birinin savunacağı işler değil.

Kendi ağzınla söylüyorsun arkadaşım benim kadar iyi değil diye. Sen iyisin o kötü. Tabii ki yenilmelisiniz ki arkadaşın sırf sen iyisin diye yüksek ranka sahip olmasın. Ranklar silinemsin diyorsun. Herkes hile ile global oldu zaten. Komple oyun değişiyor ranklar kalsın diyorsun. Haritalara göre rank vermesin deyipte rank sisteminden yakarmakta ayrı bir kafa. Global olurken hiçbir şey öğrenmedin herhalde. Adam ofice oynuyor global kasıyor. Inferno'ya gelince keleşten yukarı çıkamayacak bir performasn sevgiliyor. Her şeye kendi gözünle bakıyorsun. İstiyorsun ki arkadaşım kötü oynasın ben eskiden iyi oynuyordum diye de oyunu kazanalım. CS 5 kişilik bir oyun. Herkes aynı derecede performasn göstermeli.

Şimdi daha iyi anlıyorum neden CS kitlesin neden bu kadar kötü. Sürekli bir şikayet ağlamaca içindesiniz. Düşün ben oyuna tek giriyorum. Sen ve arkadşaın gelmişsiniz. Sen yıllardır oynamamışsın. Arkadaşın daha Cross'u yerlerde gezdiriyor. Benim suçun ne şimdi. Oh ne güzel kafa rankım yıllar önceo lduğu gibi global kalsın. Arkadaşım beceremiyor diye de ona göre karşıya adam atsın. Ne istiyorsunuz anlamıyorum ki.

İnsan az oturup düşünecek. Ne neden nasıl yapılıyor. Sistem kötü bile olsa söylediğin şeylerin hiçbiri aklı yerinde birinin savunacağı işler değil.

Hocam, iyi yazmışsın uzun yazmışsın ama bu tartışma uzarda uzar herkesin fikri kendine, kimi ne göre ağlıyorlar, kimi ne göre beğeniyorlar, kimi rank sistemi kötüydü daha kötü diyor, kimi kötüydü iyi olmuş diyor, kimi iyiydi mükemmel olmuş diyor, benim burada diyebileceğim, her oyunun alıcısı vardır, beğendiysen buyur oyna, açıkçası ben beğenmedim, eski CS daha iyiydi, bana kalırsa CS2'ninde GO nunda rank sistemi kötü, sana göre daha iyidir onu bilemem, ama daha uzamasın diye burada bitirmek istedim, fikrini belirttiğin için teşekkür ederim.

Şimdi rekabetçi oynadım, sıfır ping biri vardı karşı takımda. Hile olsa bu kadar pis oynamazdı. Maç boyunca pingi sıfırdı

Geri
Yukarı