CS2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

waltuh wheit

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monitör:Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 200Hz 1ms
Mouse:Razer Viper Mini
Kulaklık:Razer Blackshark V2 X 7.1
Klavye:Steelseries Apex 9 Mini Mekanik Gaming Klavye
Merhaba, CS2 gerçekten CS serisinin şu anda en kötü oyunu olabilir kimseyi dinlemeyip oyunu daha tamamlamadan çıkardılar bind ayarlama yok eski sensimle oynayamıyorum çok saçma gerçekten 5 ayı var daha niye tamamlamadan çıkarttılar onu da anlamış değilim bir de CS ağına bağlanılıyor hatası alıyorum ve bir türlü oyun giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, CS2 gerçekten CS serisinin şu anda en kötü oyunu olabilir kimseyi dinlemeyip oyunu daha tamamlamadan çıkardılar bind ayarlama yok eski sensimle oynayamıyorum çok saçma gerçekten 5 ayı var daha niye tamamlamadan çıkarttılar onu da anlamış değilim bir de CS ağına bağlanılıyor hatası alıyorum ve bir türlü oyun giremiyorum.
Keşke çıkmasaydı oyun. Gerçekten CS:GO bin kat daha iyi CS2'den. CS:GO'ya sadece 128 tick ve anticheat getirseler kesinlikle daha güzel olurdu.

Betadaki hali ile hala aynı oyun hiçbir şey değişmemiş ben optimizasyon konusunda daha iyi olur diye ümitlenmiştim.

Valorant'tan etkilenmiş bir oyun olmuş. Hem arayüz bakımından, hem de mekanik bakımından. Grafik açısından sadece parlaklık yükselmiş gibi geldi bana. Arayüzü bana göre berbat, Roblox oyunlarına benziyor. Optimizasyon rezalet, maça girince 30 saniye boyunca drop yedim. Mekanikleri de kolaylaşmış, spray attığınız da Crosshair'in mermileri takip etmesi gibi. Valorant vari bir oyun olmuş. Hiç beğenmedim.

Ayrıca o yaşadığınız CS sunucularına bağlanılıyor hatasını bende alıyorum sürekli.

Kısaca oyun çok erken çıkmış, daha önünde aylar var.

Düzenleme: Yeni fark ettim AK-47'nin skinlerinde CS:GO'da ki AK-47 var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı