CS2 hayal kırıklığı değil

İçerik çalmayı? Spike kurma, 5v5 oynama haricinde haritalar farklı yetenekler ile de oyunun amacı farklı içerikten çalmadan kastınız nedir? (Merak ettiğimden soruyorum)

Valorantın temeli neye dayanıyor size göre?

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Ben ikisini de oynadım zamanında, Valorant sıktı sürekli mikrofon açıp insanları darlayan çocuklar Allah'a, dini değerlere, anneye babaya küfür eden değişik mahlukatlar, sen şunu yap sen bu karakteri al diyen nejdet komutanlar yani saymakla bitmez. CS daha bir başka oyun. Kitlesi daha iyi, RP dönüyor, Valorant gibi cimri bir oyun da değil kasa ve skin düşüyor, vuruş hissiyatı ve motoru da daha iyi. Tek kötü yanı sunucu yok ve interneti kötü olan arkadaşlarda ping çıkabilir. Valorant yaş olarak daha düşük ortalamaya sahip bir oyun. Sanatsal çizimi daha renkli, dublajlar aynı şekilde. Arkadaşlar yanlış anlamayın da çoluk çocuk oyunu yani. Source 2 ile eski oyuna güzel bir güncelleme getirildi ve ücretsiz getirildi. Alyx oynayan varsa orada da source 2 kullanılmıştı yani az çok görmüştük motoru ve şimdi deneyimleme şansınız olacak ücretsiz şekilde, taktir etmeyi öğrenmeniz lazım sonuçta eski bir oyuna motor üzerinden güncelleme geliyor bunu kaç firma kaç oyunda yapmış dönüp bakmak lazım.

Hayırlı sabahlar, kendi fikrimi söyledim zaten. Benim kimsenin oynadığı oyunla işim yok istediğinizi oynayabilirsiniz. Ama sizin Valorant oynuyor olmanız Valorant'ın çocuklara yönelik bir oyun olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Oyun firması kötülemek isteseydim bu firma gene Riot Games olurdu. LoL bitmek üzere oynayan kalmadı neredeyse, düşük elo hileden yüksek elo boosttan geçilmiyor. CS'de artık fazla hile gelmiyor, tick olayı zaten çözülüyor. Geri dönmemeniz için bir sebep göremiyorum. Ama yine de siz bilirsiniz.
Sizin de dediğiniz gibi kötülemek için kötülemişsiniz csgo'da olduğu gibi LoLün de sadık bi kitlesi olduğundan emin olabilirsiniz valorant biter LoL bitmez(bence). Üstelik benim de kendi fikrimdi söylediğim kimsenin oyun zevkine de karışamam ki zaten iki firmanın da oyunlarını oynayan biriyim haklı olduğunuzu düşündüğüm tek şey valorantın toksik velet bi kitlesinin olduğu.

Son düzenleme:

Neye göre aksini iddia eden CS oynamayı becerememiş oluyor onu anlamadım bu kanıya nereden vardın? Ben CS'yi hileler ve tick muhabbeti yüzünden 510 saatten sonra bıraktım Valorant'a geçtim ve daha zevkli geliyor bana herkesin kendi zevki. Oyun firması kötülemeye gerek yok bahsettiğiniz firma MOBA üzerinde krallık kurmuş, FPS üzerinde ise deneyimsiz olmasına rağmen Counter-Strike gibi köklü bir oyun serisine rakip olmuştur. Hayırlı sabahlar.

Marjinal faydaya ulaşmışsın ve bırakmışsın. CS:GO'nun yapımcıları "bu oyunu o kadar çok seveceksiniz ki yüz binlerce saat oynayacaksınız" dememiştir herhalde. 510 saat de az değil yani bir oyundan sıkılmak gayet normal.

Marjinal faydaya ulaşmışsın ve bırakmışsın. CS:GO'nun yapımcıları "bu oyunu o kadar çok seveceksiniz ki yüz binlerce saat oynayacaksınız" dememiştir herhalde. 510 saat de az değil yani bir oyundan sıkılmak gayet normal.
Yok bi yerden sonra mic trolleyen rus veletlerden hilelerden ve 'abi vurdum ama ölmedi' sorunundan bezdim ama @433725 arkadaşın dediği gibi bu sorunları çözecek güncelleme gelince csye dönmemem için hiç bi sebep kalmaz

Yok bir yerden sonra Mic trolleyen Rus veletlerden hilelerden ve 'abi vurdum ama ölmedi' sorunundan bezdim ama @433725 arkadaşın dediği gibi bu sorunları çözecek güncelleme gelince CS'ye dönmemem için hiçbir sebep kalmaz.

Güven faktörü var, 420 saatim var Overwatch dışında hiçbir yerde hile görmedim ilk kez Nova olduğumda overwatch açılınca gördüm hile kullananları. Doğrudan Prime aldım ve yıllardır canım istedikçe girer oynarım bir oyunum bile zehir olmadı. Rus çocuk konusuna gelince sanırım 5 sene falan önce oynamışsınız en son çünkü artık Rus'tan çok Polonya'lı var ve Lehçe konuşuyorlar. Toxic insanlar her oyundan çıkar ama Sage almadın diye Allah'ına küfür edecek düzeyde düşük zekaya sahip insanların CS:GO'da olmaması da bir gerçek savunma ya da saldırı için konsept farklı, herkes tamamen aynı düzeyde birim kullanıyor tercih meselesi. Abi vurdum ölmedi sorunu neyse ilk defa duyuyorum aim için antrenman atölyesi önerebilirim. Şimdi sorunlarına genel bir bakış atalım. Rus veletler, vurdum ölmedi, hileler; senin bu sorununu çözebilecek hiçbir güncelleme yok. Güncelleme ile Rus çocukları oyundan uzak tutacak bir yazılım ne olabilir mesela ne önerirsin bu konuda? Vurdum ölmedinin mantığı neyse hala anlamadım ama dediğim gibi zaten aim kasmak için atölye var belki görmemişsindir onu atölyede aratabilirsin onun için güncellemeye gerek yok. Valorant'daki gibi aim kasabilirsin orada da. Hile konusuna gelecek olursak Valorant'ı 100 saat kadar oynadım hile yüzünden iptal edilen maçım oldu ama CS:GO'da daha önce de dediğim gibi hiç hile görmedim. 420 saatte illa hile görürdüm insanların abarttıkları gibi hile yok. İlla hileci vardır ama güven faktörün yüksekse zaten sen zarar görmüyorsun karşına çıkmıyor.

Ne bekliyordunuz? Source 2 gelince süper bir yenilik olacağını mı? CS ciddi bir oyun arkadaşlar, "canavar geliyor" gibi çocukça replikler kullanan ajanlara sahip değil. Daha ciddi bir yapıda hazırlanmış. Herhalde bazı arkadaşlar mavi ejderhalı AWP gelmesini falan bekliyordu. Yılların eskittiği şeyleri yenilemişler. Yapmaları gereken buydu zaten. CS, Valorant'a yetişmeye çalışıyor diyen arkadaşlar var. Sizce CS'nin Valorant'a yetişmesine gerek var mı? Topluluk pazarı komisyonlarından ne kadar kazanıyor bu adamlar sizce? Yeni bir CS beklemeyin çok uzun bir süre gelmez. CS'nin Source 2 motoruna geçmesiyle Valve'ın artık diğer projelerine odaklanabileceğini düşünüp Half-Life 3 için heyecanlanın. Bu tarz gereksiz kavgalar yapmaya da hiç gerek yok. CS Valorant'tan daha köklü, daha iyi, daha ciddi, daha kaliteli bir oyundur. Aksini iddia edenlerin CS oynamayı beceremeyen insanlar olduğunu sanıyorum.

Hocam FPS problemi var gördüğüm kadarıyla en düşükte MAX170 FPS verirken en yüksekte MAX150FPS veriyor ben anlamadım bilgisayar kaynaklımı yoksa optimizasyon problemimi.

Güven faktörü var, 420 saatim var Overwatch dışında hiçbir yerde hile görmedim ilk kez Nova olduğumda overwatch açılınca gördüm hile kullananları. Doğrudan Prime aldım ve yıllardır canım istedikçe girer oynarım bir oyunum bile zehir olmadı. Rus çocuk konusuna gelince sanırım 5 sene falan önce oynamışsınız en son çünkü artık Rus'tan çok Polonya'lı var ve Lehçe konuşuyorlar. Toxic insanlar her oyundan çıkar ama Sage almadın diye Allah'ına küfür edecek düzeyde düşük zekaya sahip insanların CS:GO'da olmaması da bir gerçek savunma ya da saldırı için konsept farklı, herkes tamamen aynı düzeyde birim kullanıyor tercih meselesi. Abi vurdum ölmedi sorunu neyse ilk defa duyuyorum aim için antrenman atölyesi önerebilirim. Şimdi sorunlarına genel bir bakış atalım. Rus veletler, vurdum ölmedi, hileler; senin bu sorununu çözebilecek hiçbir güncelleme yok. Güncelleme ile Rus çocukları oyundan uzak tutacak bir yazılım ne olabilir mesela ne önerirsin bu konuda? Vurdum ölmedinin mantığı neyse hala anlamadım ama dediğim gibi zaten aim kasmak için atölye var belki görmemişsindir onu atölyede aratabilirsin onun için güncellemeye gerek yok. Valorant'daki gibi aim kasabilirsin orada da. Hile konusuna gelecek olursak Valorant'ı 100 saat kadar oynadım hile yüzünden iptal edilen maçım oldu ama CS:GO'da daha önce de dediğim gibi hiç hile görmedim. 420 saatte illa hile görürdüm insanların abarttıkları gibi hile yok. İlla hileci vardır ama güven faktörün yüksekse zaten sen zarar görmüyorsun karşına çıkmıyor.
Aim için benim de atölyelerim var üstelik oyunu en son 5 6 ay once oynadım ve o zamanlar rus veletler micde troll şarkı açıyordu vurdum ölmedi muhabbetini de tick olarak düşün daha önce duyduğunu düşünüyorum ve valorantı savunduğum yok yanlış anlamışsın csgo iyilemesi yapmanı anlıyorum o oyuna uzun süre sadık kaldım 6 sene oynayarak ve valoranta karşı da çok fazla savunmuşumdur fakat şu an objektifim hileye gelince benim maçıma fazlaca geliyordu (prime olmama rağmen) rus trolleri ise bi ban sistemi getirerek küfredenleri troll ses açanları bi şekil tespit etmeliler vurdum ölmedi olayını zaten anlattım. Onun dışında cs ile bi derdim yok çocukluğumun kahramanıdır kendisi. Valoranta para yatırmış olsam bile yeni güncelleme beni tatmin ederse kürkçü dükkanıma dönerim diye düşünüyorum

Hocam FPS problemi var gördüğüm kadarıyla en düşükte MAX170 FPS verirken en yüksekte MAX150FPS veriyor ben anlamadım bilgisayar kaynaklımı yoksa optimizasyon problemimi.

CS 2 için diyorsan büyük ihtimalle optimizasyon sorunu olabilir daha beta sürecinde çünkü yazın çıktıktan sonra FPS artacaktır + olarak DLSS de getirebilirler.

Geri
Yukarı