CS 2 tam bir hayal kırıklığı

• Konuyu başlatan Alizm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 148
  • Görüntüleme 14B
Bence mesele beklentiler değil. Asıl mesele bu oyunun sanki CS:GO`dan farklı bir oyunmuş gibi CS2 olarak tanıtılması. CS:GO zaten ilk çıktığı zamanlardan beri belli başlı büyük güncellemeler alıyordu. Yani bu da aslında başka büyük bir güncelleme ama bunun farklı bir oyun gibi tanıtılması bence yanlış.

Ne bekliyordunuz harbiden?Rainbow gibi olmasını mı?Gayet güzel bir güncelleme olmuş.Source 2 sayesinde optimizasyon düzelicek,sub-tick sayesinde "adama vurdum ama mermi adama gitmedi" gibi olmayacak,artık ne görüyorsak o.Smokelara gelen güncelleme sayesindede oyunda yeni yeni taktikler gelişebilir.Birde hile sistemine bir çözüm bulundumu mükemmel olur.

Ne bekliyordunuz harbiden?Rainbow gibi olmasını mı?Gayet güzel bir güncelleme olmuş.Source 2 sayesinde optimizasyon düzelicek,sub-tick sayesinde "adama vurdum ama mermi adama gitmedi" gibi olmayacak,artık ne görüyorsak o.Smokelara gelen güncelleme sayesindede oyunda yeni yeni taktikler gelişebilir.Birde hile sistemine bir çözüm bulundumu mükemmel olur.
Uçmalı kaçmalı bir şeyler bekliyorlardı herhalde :D CS senelerdir aynı CS:

128 tick'e çıkarılmadı tick olayı kaldırıldı.
128 oldu.

CS direkt bir hayal kırıklığı, zamanında muadili olmadığı için oyuncu sayısı yüksekti. Bu sayede belli bir yere kadar oyuncu sayısını korudu. Günümüzde tam olarak aynı tür olmasa da Valorant daha iyi bir alternatif. CS 2'den çoğu oyuncunun beklentisi Valorant'ı devirmek ve oyuncuları geri çekmek yönündeydi. Tabii oyunda kayda değer büyük bir değişiklik olmayınca(zaten ne kadar değişebilir) oyuncular da hayal kırıklığına uğradı. Aynı şekilde oyundaki gerçekçi terimler yüzünden(terörist, anti terörist bomba gibi terimler, Valorant'ta ise Alpha Omega ve spike gibi terimler) çoğu ülkede sponsor bulamadığı için bence tozlu raflara kalkma zamanı geldi.

CS:GO nun Valorant'taki oyuncuları çekmesine gerek yok zaten aktif oyuncu rekoru kırmaya devam ediyor her ay.

Oyunu daha oynamadım tabii ki ancak şunu deme istiyorum kaç sene beklendi bu oyun ancak öyle muazzam bir değişiklik yapmamışlar. Birkaç silahın sesi değişmiş. Karakter yürürken kendi ayağını görebiliyor. Bazı animasyon değişiklikleri ve biraz grafiğin gelişmesi. Ben çok daha şey bekliyordum. Ben bu değişiklikleri Valorant ile mücadele olması için yaptıklarına inanıyorum. Öyle yıllardır üzerinde çalışılmış bir şeye benzemiyor.

Bu arada 128 tick olayı iyi olmuş.

Yıl olmuş 2023 CS yine enkaz 1 haftada hilelerde aktif olur bol hileli oyunlar. Seçkin hesapta hile yok diyenlerde kendini kandırsın.

Geri
Yukarı