CS2 hile kaynıyor

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ne zaman yeni güncelleme getirecek bunlar? Oyun oynanmayacak durumda şu an. Hem benim takıma hem karşıma hile geliyor özellikle bu ara çok arttı. Siz ne düşünüyorsunuz? Güncelleme gelir mi yoksa vurdumduymazlığa devam mı ederler?

Ne zaman yeni güncelleme getirecek bunlar? Oyun oynanmayacak durumda şu an. Hem benim takıma hem karşıma hile geliyor özellikle bu ara çok arttı. Siz ne düşünüyorsunuz? Güncelleme gelir mi yoksa vurdumduymazlığa devam mı ederler?
Prime hesaplarda ve faktörünüz yeşil ise hile gelmiyor bende mesela 50 maçta 1 kere.

Vardır Gaben'in bir bildiği rahatta kal.
Evet var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası yok oyun hile kaynıyor. Hesabım prime güven faktörüm de yeşil. 8 yıllık CS hesabı. Siz farketmiyorsunuz veya denk gelmiyor bence.
Bilmiyorum bana denk gelmiyor yada legit.

Hilenin gecmesi için en basit bir şey söylemek istiyorum acık beta kapalı olmalı ve tam oturturlmalı oyun
Yeni sistem getirmedikten sonra düzelmez bu hileler millet ban yemiyor. Reportladığım, hile olduğu bariz belli olan hesapları takip ediyorum ban yedikleri vs yok.

Hileler bitmez bu oyunda faceit maç at.
Yani bu da çok saçma geliyor. Ben dümdüz oyuna girip rekabetçi atmak istiyorum. Koskoca Valve yapamıyor bunu ama faceit yapıyor.

Yeni sistem getirmedikten sonra düzelmez bu hileler millet ban yemiyor. Reportladığım, hile olduğu bariz belli olan hesapları takip ediyorum ban yedikleri vs yok.

Yani bu da çok saçma geliyor. Ben dümdüz oyuna girip rekabetçi atmak istiyorum. Koskoca Valve yapamıyor bunu ama FACEIT yapıyor.

FACEIT Client ile yapıyor sadece kendi clientinden giriliyor Minecraft sunucusu gibi düşün.

Geri
Yukarı