CS2 güncellemeler geldikçe skin fiyatları sizce artar mı?

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
M9 Bayonet Doppler almaya niyet kildim, genel kullanici gorusleri almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doppler eğer Sapphire, Emerald, Ruby gibi patentlerdense illa artar ama genel artış olarak pek bir şey olacağını düşünmüyorum küçük değişiklikler dışında.

Geçen sene alabilseydiniz çok daha iyi olacaktı. 20 kasıma kadar alamazsanız fiyatı ikiye katlanacak.
M9 Bayonet Doppler almaya niyet kildim, genel kullanici gorusleri almak istiyorum.
Minimum fiyatı 800 dolardan başlıyor. O yüzden karar verdiyseniz bence ertelemeyin.

Geçen sene alabilseydiniz çok daha iyi olacaktı. 20 kasıma kadar alamazsanız fiyatı ikiye katlanacak.

Minimum fiyatı 800 dolardan başlıyor. O yüzden karar verdiyseniz bence ertelemeyin.
4 kasimda alacagim, diger bicagin trade suresi o zaman dolacak. Vallahi eldivenle birlestirip direkt alacagim. Bir de 20 kasim neden?

Ama minimum fiyat derken Float degeri mi yuksek onlarin acaba? 0.05> gibi. Mumkunse link atabilir misiniz?

Benim baktigim 0.02, su:
P6JWEqaZPA.jpg

4 kasimda alacagim, diger bicagin trade suresi o zaman dolacak. Vallahi eldivenle birlestirip direkt alacagim. Bir de 20 kasim neden?

Ama minimum fiyat derken Float degeri mi yuksek onlarin acaba? 0.05> gibi. Mumkunse link atabilir misiniz?

Benim baktigim 0.02, su:
Eki Görüntüle 2000166
20 Kasım'da Steam, Türkiye'de USD kullanacağı için eğer para ilavesi yapacaksanız ödeyeceğiniz tutar artmış olacak. Çeşitli trade sitelerinde 700 dolara bile bulabiliyorsunuz ama float değerleri muhtelemen yüksektir.

Neden artıyor ki. Steam pazarı zaten dolar üzerinden çevriliyor.
İlerleyen günlerde döviz kurunun ne olacağını bilemeyiz. Örnek olarak şöyle örnek vereyim.
Agent Ava, 410 liradan başlıyor. Yurtdışında ise başlangıç fiyatı 14 dolar. Liraya çevirdiğimizde 397 TL gibi rakam çıkıyor yani bir tutarsızlık var. Hadi bunun bir önemi yok diyelim ki para ilave etmek istediniz, bankanızın dolar kuruna göre cüzdana yatıracağınız para o kadar fazla oluyor.
1698938373312.png

1698938293125.png

İlerleyen günlerde döviz kurunun ne olacağını bilemeyiz. Örnek olarak şöyle örnek vereyim.
Agent Ava, 410 liradan başlıyor. Yurtdışında ise başlangıç fiyatı 14 dolar. Liraya çevirdiğimizde 397 TL gibi rakam çıkıyor yani bir tutarsızlık var. Hadi bunun bir önemi yok diyelim ki para ilave etmek istediniz, bankanızın dolar kuruna göre cüzdana yatıracağınız para o kadar fazla oluyor.Eki Görüntüle 2000402
Eki Görüntüle 2000399
Topluluk pazarı her zaman dolara endeksliydi zaten. Yaptığınız tek şey yanlış bilgi vermek. İki katına çıkma durumu yok.

Geri
Yukarı