CS2 şu an skin alınır mı?

left10ction

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Biliyorsunuz ki skin fiyatları CS2'nin beklenileni veremediğinden dolayı düştü. Bende o yüzden şu an zarardayım. Tekrardan skin olmayan silahlarıma skin almak istiyorum ama düşüş daha devam eder mi diye size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden alıyorsunuz hocam skinleri linkini atar mısınız rica etsem ve ne zamana kadar indirimde bende skin almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

@Caner Uncu Mağaza indirimi ile pazar çok farklı şeyler.
Vay canına, cidden mi?

Dostum büyük indirim dönemlerinde insanlar oyun alabilmek için skinlerini satıyor, böylece piyasada düşüş olabiliyor. Kış indirimi var, fiyatlarda düşüş olabilir. İndirim sonrası fiyatlar eski haline dönüyor.

Vay canına, cidden mi?

Dostum büyük indirim dönemlerinde insanlar oyun alabilmek için skinlerini satıyor, böylece piyasada düşüş olabiliyor. Kış indirimi var, fiyatlarda düşüş olabilir. İndirim sonrası fiyatlar eski haline dönüyor.

Hocam nereden alıyorsunuz skinleri indirimden bende almak istiyorum link var mı?

Hocam nereden alıyorsunuz skinleri indirimden, ben de almak istiyorum link var mı?
Steam pazardan. Ayrıca skin ''indirimde'' olmaz, Steam pazarda kişiler satıyor, mağaza satmıyor. İsteyen istediği fiyata koyabilir.

Eğer daha ucuza skin istiyorsan ByNoGame gibi siteleri kullanabilirsin.

CS 2'nin bekleneni veremediği sözü tamamen saçmalık. Oyun daha yeni olmasına rağmen optimizasyon ile ilgili bir sıkıntı neredeyse yok gibi bir şey. Sıkıntısı olanlar sistemi yetmeyen kişiler ki zaten oyunun daha yüksek sistem isteyeceği beta sürecinden belliydi.

Skin fiyatları da ben olsam beklemeden alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı