CS2 verdiğini söyleyen dolandırıcı siteye dikkat edin

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İnternette ana sayfama bir tane kanal düştü vavle adında. Başta fark etmedim ve beta testinin herkese açıldığı söyleniyordu. Linklerini aşağıya bıraktım. Site neredeyse aynı site :D. Sakın girip giriş yapmayın hesabınız gider. Ben giriş yaparken doğrulama kodunu yazmadan önce bekledim ve kontrol etmek istedim ve iyi ki de yapmışım.

Yalan site: https://cs-2source.com/beta
Yalan yayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. İnternette ana sayfama bir tane kanal düştü vavle adında. Başta fark etmedim ve beta testinin herkese açıldığı söyleniyordu. Linklerini aşağıya bıraktım. Site neredeyse aynı site :D. Sakın girip giriş yapmayın hesabınız gider. Ben giriş yaparken doğrulama kodunu yazmadan önce bekledim ve kontrol etmek istedim ve iyi ki de yapmışım.

Yalan site: https://cs-2source.com/beta
Yalan yayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanal telif yemesin diye 1 harfin yerini değiştirmişler. Vavle olmuş :D
Rapor edin dolandırıcılıktan ne kadar çok rapor o kadar kısa sürede ceza alır.

Keşke Valve'ın sosyal medya bölümü bunlarla uğraşsa bide. Çünkü hem insanların canı yanıyor ve oyunun adı da hafiften kirleniyor.

Gülmemek için kendimi zor tutuyorum :D

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    196,3 KB · Görüntüleme: 92
Bu arada, "bunlar dolandırıcı inanmayın" yazamasınlar diye sohbeti 15 yıldan uzun süredir abone olan kişilere özel yapmışlar :D

Arkadaşlar, kanalı sahtecilik ve dolandırıcılık diye bildirdim ve açıklama kısmına uzun uzun bir şeyler yazdım. Nasıl Valve'ı taklit edip milleti kandırdıklarını açıkladım ve bildiriyi gönderdim. Aynısını yaparsanız çok iyi olur. Ne kadar çok şikayet gelirse o kadar çabuk kanal GG olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı