CS2 vs Valorant

Valorant'ın silah mekaniğini sevmiyorum, oyunun mantığı da bana göre değil. CS'de ak ile sprayin ve AWP ile flick atmanın tadı bir başka benim için.

Valorant'ın kitlesi yeter 9 yaş veletler oynuyor oyunu üst ranklarda evet büyükler var ama çoğu toksik oluyor CS2 sizin sandığınız gibi küçük bir güncelleme olmayacak ayrıca ve şu da bir gerçek CS serisi olmasa Valorant asla olmazdı.

Sevgilileri ile oynayıp da hava atanlar yok mu bir de çıldırttılar alt+F4 atıp sildim, siliş o siliş zaten. Abartmıyorum çok sinir olmuştum hallerine ve davranışlarına. CS'de devrimci Rus gardaşlarımı tercih ederim. Olgunlar en azından.

Siz dediğimi anlamıyorsunuz size diyorum ki bu 2 ajan eşit değil bu yüzden P2W gibi bir şey bu para değil ama en güçlü ajan kimdeyse o kazanır gibi bir şey mesela Viper'in ultisi adamların canını 1 bırakıyor karşıdaki adam 1 canla ne halt edecek? CS:GO'da bu durum söz konusu değil.
Oyunu bilmeyen adam ağlaması bu. Viper'ın ultisi viper'a ve takımına can azaltarak bir avantaj sağlıyor bu doğru. Ancak her iki tarafında görüşünü elinden alıyor. Bu noktada daha iyi pozisyon alan kişi smoketan daha fazla avantaj alır. 1 canla çok fazla şey yapılıyor bu arada. Profesyonel maçları geçtim, sırada yüce, ölümsüzlük maçlarında bile 17 canla, 5 canla falan clutch alan 4 atan falan insanlar oluyor. Tamamen beceri ve game sense meselesi.

Valorant'ın silah mekaniğini sevmiyorum, oyunun mantığı da bana göre değil. CS'de ak ile sprayin ve AWP ile flick atmanın tadı bir başka benim için.
Canını yerim senin. Ah şunu herkes diyebilse keşke. Valorant ve CS farklı oyunlar ve herkese göre değiller. Kimine göre CS daha eğlenceli, kimine Valorant.

Oyunu bilmeyen adam ağlaması bu. Viper'ın ultisi Viper'a ve takımına can azaltarak bir avantaj sağlıyor bu doğru. Ancak her iki tarafında görüşünü elinden alıyor. Bu noktada daha iyi pozisyon alan kişi smoketan daha fazla avantaj alır. 1 canla çok fazla şey yapılıyor bu arada. Profesyonel maçları geçtim, sırada yüce, ölümsüzlük maçlarında bile 17 canla, 5 canla falan Clutch alan 4 atan falan insanlar oluyor. Tamamen beceri ve Game sense meselesi.

Oyunu oynadım Viper'e kadar her şeyi açtım yaş kitlesi 9 hep ve maça gelenlere anama babama sövüyor bildirdiğim halde Riot hiçbir şey yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı