CS2'de 7 yıllık hesaba VAC ban atıldı

Benim ban da kaldırıldı aynı gün ama takas yaparken sıkıntı yaşadığımı fark ettim. Kendim takas teklifi yollayabiliyorum ama arkadaşlarım takas teklifi yolladıklarında ''Takas teklifinizi gönderirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. (15)'' hatası veriyor.

Baktığımda VAC banlı hesaplarda böyle olduğunu öğrendim. Steam cidden yoruyor bu aralar.

Kendi takımınızdaki kişiyi vurmanız ile VAC banın alâkası olacağını sanmıyorum. Bilgisayarınızda şu aşağıdaki programlardan var mı? Belki bir etkisi olmuştur ama bilmiyorum.

Şöyle bir liste var Steam'de.

CCleaner.
PowerShell.
Cheat Engine.
IObit start menu 8.
DLL enjektörleri.
Hipervizörler.
Steam ıdler'ları.
Bazı oyunlara (Resident Evil'lar mesela) free cam modu kurarken dll enjektörleri; oynamayacağım oyunlardan kart düşürmek için steam idle'ı; souls-like gibi oyunları (yani sadece offline olup kesinlikle benden başka kimseyi ilgilendirmeyen oyunları) daha rahatça oynayabilmek için de wemod hile programı kullanıyorum. Bunları elbette CS açıkken kullanmıyorum fakat içime kurt düşmedi de değil. Bunların bir şekilde kendi kendilerine VAC ban yedirme ihtimali var mı?

Bazı oyunlara (Resident Evil'lar mesela) free cam modu kurarken dll enjektörleri; oynamayacağım oyunlardan kart düşürmek için steam idle'ı; souls-like gibi oyunları (yani sadece offline olup kesinlikle benden başka kimseyi ilgilendirmeyen oyunları) daha rahatça oynayabilmek için de wemod hile programı kullanıyorum. Bunları elbette CS açıkken kullanmıyorum fakat içime kurt düşmedi de değil. Bunların bir şekilde kendi kendilerine VAC ban yedirme ihtimali var mı?
Hocam bilmiyorum ama riske atmayın derim. Bu sorduğunuz soruyu İngilizce şekilde Steam sitesinde gerekli bölümde konusunu açın. VAC banlarla ilgili bir bölüm var orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı