CS6 ile YouTube kanalıma kapak tasarladım

Hocam bende tasarım yapıyorum ben satışda yapıyorum şimdi yazı çok küçük yazı beyaz olacaksa bile bir layer ver yine de hafif siyahtan beyaza üzerine bir de texture ekle mis gibi olur yazı arka plan a laf yok güzel olmuş arka plan.

Hocam bir de materyaller çok önemli bunun için direk pack indirebilirsin ücretli ya da ücretsiz YouTube'daki ücretsiz packler işini görür örnek olarak bu packi indirebilirsin yazılardaki renkleri direk layer dosyasındaki layerları kopyalayarak yapabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arka plana bir şey denemez zaten hocam gayet güzel olmuş ancak yazı için de çaba göstermeniz gerekiyor çünkü insanların asıl göreceği ve odaklanacağı şey yazı, arka plan ise süsü.
1-2 saat yazıya uğraşayım bakalım, bitirdiğimde konu açacağım.

Hocam bir de materyaller çok önemli bunun için direk pack indirebilirsin ücretli ya da ücretsiz YouTube'daki ücretsiz packler işini görür örnek olarak bu packi indirebilirsin yazılardaki renkleri direk layer dosyasındaki layerları kopyalayarak yapabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kalıpların dışına çıkmayı tercih ederim hocam. Ben özgünlüğü severim.

Anladığımdan değil bir fikir belirteyim; "dünyayı renklendirmeye geliyorum" sloganı arkasına sadece kırmızı tonları ve siyah tuhaf değil mi? Renklendirmekten bahsedip 2 renk tonu ile sınırlandırmamalı bu sloganı. Arka plan rengarenk olmalıydı bence. Abstract art bir çalışma olabilir.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    218,1 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı