CS'den her hafta ban yiyorum

Bilmeyenler için söyleyeyim. CS'de oyundan çıktığınızda raporlanmanıza gerek kalmadan sistem kendisi ban veriyor. Sırası ile 30 dk, 2 saat, 24 saat , 2 gün ve 1 hafta. Arka arkaya alırsanız böyle oluyor eğer durulursanız sıra başa dönüyor.

Bu sitem edilecek bir şey değil. Yaşın küçük anlıyorum ama annenin seni bir yerlere göndermeyeceği saatlerde oyunun başına geç. Başkalarının oyun zevkini de bozma :)
Oyle bir saat araligi mi var? Lutfen bize de bildirin bizde gecmeyelim o saatlerde. Baskalarinin oyun zevkini sanki bilerek bozuyoruz, gercekten agzimi bozacagim az kaldi.

Genelde rekabetçi gireceğim zaman bilinçli girerim. Yani tüm işlerimi hallederim. Reko'mu girerim.
Tüm her şeyi önceden halletiğim için çıkmak için nedenimde yok. Hayatımda rekodan çıktım diye ban yemedim.

Eğer AFK olmak istemiyorsanız ve kardeşiniz de azıcık iyi oynuyorsa ona salabilirsiniz bilgisayarı.
Kardeşim berbat oynuyor. Botlara ölüyor.
Annenle daha önce konuşup oyun saatlerini söylemeyi denedin mi? Ben de LoL oynadığım zamanlar sıkıntı yaşıyordum bu yöntemle baya rahatlamıştım.
Oyun saatiyle alakası yok hocam, gecenin saat 11'i idi, "oh be sonunda gece oynuyorum artık rahatım" dedim ve o da ne? Rekabetçi maçın ortasında, gecenin bu saatinde çöp atıp ekmek alacakmışım.

Tamda benim yaşadığım şey. LoL'de altından çıkamamamın sebebi budur sabah 11'den akşam 8'e kadar oyun falan girmem film, video izlerim oyuna oturduğum gibi içeriye 30 kere çağırırlar sonra sinir olup bilgisayarın fişini çekerim ama ne tesadüfse bilgisayarın fişini çektikten sonra odamda uzanırken adımı bile hatırlamazlar.

Oyun saatiyle alakası yok hocam, gecenin saat 11'i idi, "oh be sonunda gece oynuyorum artık rahatım" dedim ve o da ne? Rekabetçi maçın ortasında, gecenin bu saatinde çöp atıp ekmek alacakmışım.
Yok oyuna oturmadan önce ev ahalisine "Bakın ben oyun oynayacağım bir süre de başından kalkamam" gibi önceden belirtmeni kastettim. Oyun aralarında da bir şey isterlerse yapıverirsin ne olacak.

Anneniz sizin oyun oynamanızı istemiyor, gecenin 11’inde çöp ve ekmek? Biraz garip🤔

Hocam eğer anneniz yüzünden maçta AFK kalıp ban yiyorsanız. Gidip annenize aynen şunu söylüyosunuz oyuna girmeden önce anne yapmamı istediğin bir iş var mı yoksa 40 dk rahatsız etmesen beni olur mu istediğin bir iş varsada hemen gidip yapayım şimdi.

Geri
Yukarı