CS'den her hafta ban yiyorum

Annenle daha önce konuşup oyun saatlerini söylemeyi denedin mi? Ben de LoL oynadığım zamanlar sıkıntı yaşıyordum bu yöntemle baya rahatlamıştım.
Konuştum, "gideceksin, gitmek zorundasın." diyor. Cidden sinirden dişlerimi kıracağım. İnsan gibi konuşmuyor.

Hocam eğer anneniz yüzünden maçta AFK kalıp ban yiyorsanız. Gidip annenize aynen şunu söylüyosunuz oyuna girmeden önce anne yapmamı istediğin bir iş var mı yoksa 40 dk rahatsız etmesen beni olur mu istediğin bir iş varsada hemen gidip yapayım şimdi.
"istediğim saatte gideceksin."

Aynı durum bende de var. Benim annem göndermek istiyor ama kardeşim gitmiyor. Sitenin içinde taş catlasın 100M uzakta bakkal.

Anneniz size düşman mı? Neden böyle bir şey diyor anlamadım.
Yahu ne bileyim ben de anlamadım neymiş her şeyi yapıyormuş istediği saatte gitsem ne olacakmış altı üstü çöp atıyormuşum.
CS:GO'yu kardeşin oynasın.
Botlardan kötü oynuyor. Ayrıca ben ne desem yapmıyor, her yere ben gidiyorum, yemekleri ben bitiriyorum. Ama ben bir şey isteyince olmaz.

Yahu ne bileyim ben de anlamadım neymiş her şeyi yapıyormuş istediği saatte gitsem ne olacakmış altı üstü çöp atıyormuşum.

Botlardan kötü oynuyor. Ayrıca ben ne desem yapmıyor, her yere ben gidiyorum, yemekleri ben bitiriyorum. Ama ben bir şey isteyince olmaz.
O zaman annenize oyunun mantığını anlatın, çıkarsanız ban yiyeceğinizi anlatın. İlk başta önemsiz bulsa da sonra illaki anlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı