CS'den para kazanmak

Loyalty571

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, forumda birkaç kişinin CS envanterini satarak para kazandığını okudum. Bu nasıl oluyor? Oyunu oynayarak mı kazanıyorlar? Rica etsem açıklar mısınız?

Merhaba arkadaşlar, forumda birkaç kişinin CS envanterini satarak para kazandığını okudum. Bu nasıl oluyor? Oyunu oynayarak mı kazanıyorlar? Rica etsem açıklar mısınız?

Oyun oynayarak haftalık ödülleri biriktirip de satabilirsiniz ayrıca ticaretini de yapabilirsiniz. Ben şahsen 5 hesap ile haftalıkları alıp satıyorum ve yatırım yapıyorum. Bazı Discord sunucularında bu itemleri alan traderlar oluyor onlara gerçek para karşılığı satabilirsin ama kesinlikle Steam'de gördüğün 5 dolar gibi fiyatlara değil bir kesintisi oluyor.

Hocam gidin skin alın sonra pahalıya satın ben 700 TL'ye aldıgım Asiimov'u 1000 TL'ye sattım iyi flodlu olmasına dikkat edin ama bu yol ile bayağı para kazandım ben haftalık ödüller pek iyi olmuyor.

Alçağın skinin flodu önemli ama ben mesela hep 0.20 veya 0.24 arası alıyorum.

Kasalar para etmiyor fazla.

Haftalık 1 kasa, 1 dandik skin.

Şanslıysan değerli kasa veya değerli skin.

Bunun için 15 dolarlık CS Prime alman ve her hafta 1 seviye atlaman gerekiyor.

Her seviye 5000 tecrübe puanı.
Oyun oynayarak haftalık ödülleri biriktirip de satabilirsiniz ayrıca ticaretini de yapabilirsiniz. Ben şahsen 5 hesap ile haftalıkları alıp satıyorum ve yatırım yapıyorum. Bazı Discord sunucularında bu itemleri alan traderlar oluyor onlara gerçek para karşılığı satabilirsin ama kesinlikle Steam'de gördüğün 5 dolar gibi fiyatlara değil bir kesintisi oluyor.
Hocam gidin skin alın sonra pahalıya satın ben 700 TL'ye aldıgım Asiimov'u 1000 TL'ye sattım iyi flodlu olmasına dikkat edin ama bu yol ile bayağı para kazandım ben haftalık ödüller pek iyi olmuyor.

Alçağın skinin flodu önemli ama ben mesela hep 0.20 veya 0.24 arası alıyorum.

Kasalar para etmiyor fazla.
1-) Prime olmak zorunda mıyım? Prime olmazsam ne kaybederim?
2-) Kasalardan çıkanları nasıl satacağım? Çıkanları hediye olarak gönderip onlar bana parasını mı yollayacaklar? Dolandırılma ihtimalim var mı?
3-) Skin aldım diyelim. Aldığım skinin elimde kalma ihtimali yok mu? Bunlar o kadar hızlı mı satılıyor?
4-) 30, 40 dolar kazandıklarını söyleyenler var. Ne kadar sürede bu meblağı kazanıyorlar?

Hiç bilgim yok. Bir sürü soruyla vaktinizi alıyorum kusura bakmayın. Rica etsem cevaplar mısınız?

2-) kasalardan çıkanları nasıl satacağım? Çıkanları hediye olarak gönderip onlar bana parasını mı yollayacaklar? Dolandırılma ihtimalim var mı?
3-) skin aldım diyelim. Aldığım skinin elimde kalma ihtimali yok mu? Bunlar o kadar hızlı mı satılıyor?
4-) 30, 40 dolar kazandıklarını söyleyenler var. Ne kadar sürede bu meblağı kazanıyorlar?

Hiç bilgim yok. Bir sürü soruyla vaktinizi alıyorum kusura bakmayın. Rica etsem cevaplar mısınız?

Prime almak zorundasın hocam skinleri ve kasaları ByNoGame sitesine satabilirsin.

Pahalı kasaların düşme oranı çok düşük 10 senedir oynayıpta düşüremeyen var. Seçkin hesap almak zorundasın yoksa düşmüyor. Skin mevzularına bulaşma onlar hayatını bu oyundan kazanan tipler, muhtemelen kumar sitesi donuna kadar alır senin.

2-) kasalardan çıkanları nasıl satacağım? Çıkanları hediye olarak gönderip onlar bana parasını mı yollayacaklar? Dolandırılma ihtimalim var mı?
3-) skin aldım diyelim. Aldığım skinin elimde kalma ihtimali yok mu? Bunlar o kadar hızlı mı satılıyor?

Seçkin hesap almak zorundasın.
Evet düşen kasa ve skinleri takas yolu ile karşı tarafa ileteceksin.
Skinlerin likiditesi vardır. Genelde popüler herkesde olanlar hızlı alım satım sirkülasyonunda olur.
Son sorunun cevabı ise sadece depomda 50 dolarlık kasa var yatırım için duran. Ne kadar sürede kazanacağın sana ve şansına kalmış. Haftada 10 hesap kasarsan şansına da bağlı olarak normalden çok daha kısa sürer.

Bazıları trade sitelerinde kafa patlatarak item başı kuruşluk kazanç elde etmeye çalışıyor. Zaman isteyen bir olay . Heleki ortalama 50-60 dolar altı itemlerle yapılcaksa gelcek getiri harcadığınız zamana değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı