Cult of the Lamb kaldırılıyor!

Massive Monster, cult of the Lamb'in 1 Ocak'tan itibaren kaldırılacağını, almak isteyenler kaçırmadan alsın diyerek duyurdu.

Sebebi ise Unity'nin geliştiricilerden almaya karar verdiği "çalışma süresi ücreti".

Ne düşünüyorsunuz?
Denedim biraz da pek hoşuma gitmedi. Hollow Knight'ı severek bitirmiştim aslında.

Massive Monster, cult of the Lamb'in 1 Ocak'tan itibaren kaldırılacağını, almak isteyenler kaçırmadan alsın diyerek duyurdu.

Sebebi ise Unity'nin geliştiricilerden almaya karar verdiği "çalışma süresi ücreti".

Ne düşünüyorsunuz?
Ben de Unity3D geliştiricisiyim. Play Store'da bir kaç oyunum var. Free sürümünü kullanıyorum. 20 dolar falan kazandım bugüne kadar. Bizlerden ücret talep ederler mi? :D.

Mail falan gelmedi bana hiç.

Ben de Unity3D geliştiricisiyim. Play Store'da bir kaç oyunum var. Free sürümünü kullanıyorum. 20 dolar falan kazandım bugüne kadar. Bizlerden ücret talep ederler mi? :D.

Mail falan gelmedi bana hiç.
Herkesten talep edilecek.

Herkesten talep edilecek.
Free sürümlerde zaten 100.000 dolar kazanan insanlardan yada şirketlerden komisyon alıyor diye biliyordum.

Neyse Unity3D zaten büyük bir şey. Bir geliştirici için muazzam bir araç. Biraz o da vergi alsın.

Oynamayı gerçekten istediğim bir oyun ama fiyatını fazla buluyorum.Tüm DLC'ler dahil paketi 100TL bandına indirirlerse alırım ama öbür türlü zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı