Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bunlar Çürük, Bunlar Sürtük'

Yahu bu kadar da olmaz be arkadaş forumda troller saçma sapan şeyler yazıyor bunada göz yumuluyor günlerdir her yazılanı eğip büküyorlar bakın rica ediyorum şu forumu terkedin. Facebook'ta 60 yaş dayılarla savunun çok beğendiğiniz partiyi buradan size bir şey çıkmaz kimsenin düşüncesini değiştiremezsiniz insanları aptal mı sanıyorsunuz utanın be utanın yazıklar olsun.

Yahu bu kadar da olmaz be arkadaş forumda troller saçma sapan şeyler yazıyor bunada göz yumuluyor günlerdir her yazılanı eğip büküyorlar bakın rica ediyorum şu forumu terkedin. Facebook'ta 60 yaş dayılarla savunun çok beğendiğiniz partiyi buradan size bir şey çıkmaz kimsenin düşüncesini değiştiremezsiniz insanları aptal mı sanıyorsunuz utanın be utanın yazıklar olsun.

Haber içeriği kasıtlı olarak eksik verilip algı yapılıyor. Üstüne resmen çarpıtılıyor. Ama ben doğrusunu yazınca. Videosunu atınca trol oluyom utanmaz oluyom. Olaya bak hele. Çok değişik üyeler var.

Son kez atıyorum olayın videosu bu. Cami içine girenlere söylenen sözü herkese söylemiş gibi lanse etmek trollüktür asıl. Yalanı yanlışı savunmak muhaliflik değildir bunu öğrenmek lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu mu yani?

Buradan vardığın sonuç hayır oyu verenlere terorist dedi mi gerçekten? Diyecek laf bulamıyorum. Türkçe söylemiş ama bunu nasıl anladın hayret.
Ben de forum kuralları gereği diyecek bir şey bulamıyorum. Yok doğrudan söylememişmiş falan diye yüzün kızarmadan savunuyorsun. Trollük yapmaktan utanma kalmamış artık.

Direk söylemiş gibi anlatıyon ya sabahtan beri.

Adam açık açık söylüyor o zamanlar hayır verin diyenler kimler diye. Muhalefetin onlarla alakası ilişkisi yoksa neden üstüne alınsın? Veya hayır oyu verenler neden üstüne alınsın. Çok gereksiz ve alakasız ilişkilendirme.

Videonun 16. ve 27. saniye aralığında "söyle bana arkadaşını, söyleyeyim sana kim olduğunu." cümlesinden genel hayır basanların sanki aynı tarafta olduğu düşüncesi çıkarılıyor.

Ama siz çıkıyonuz Cumhurbaşkanı hayır oyu veren halkı terörist ile etti diye lanse ediyorsunuz. Yok öyle bir şey. Oradan o anlamı çıkarmak saçmalık.

Önce hayır diyenleri sayıyor ardından ise yukarıdaki kelimeye basarak bildiğimiz "Hayır diyenlerin bunlardan aşağı kalır yanı yoktur." anlamı çıkıyor.

Önce hayır diyenleri sayıyor ardından ise yukarıdaki kelimeye basarak bildiğimiz "Hayır diyenlerin bunlardan aşağı kalır yanı yoktur." anlamı çıkıyor.

Anlam çıkarma çok farklı bir şey. Orası miting alanı ve siyasi söylemler yapılıyor. Lakin gene de o anlam çıkmaz. Çok zorlama anlam olur hayır oyu veren herkese terorist dedi demek. Neden desin? O anlamda söyleyince eline ne geçecek?

Sanki Erdoğan'ı tanımıyorsunuz :D adam kendi fikirlerine uymayan herkesi terörist ilan ediyor bilinmeyen bir şey mi bu? Lafı oraya buraya çekmenin anlamı yok adam bas bayağı sürtük demiş bu dediğini forumda savunan karaktersiz insanlar var pek ciddiye almayın kendi kendilerini fişlediler zaten 3-5 kuruşa anasını boyayıp babasına satar bu forumdaki arkadaş.

Bu adam camide içki içildi dedi görüntüleri yayınlayacağız dedi onu bile yayınlamadı çünkü ortada öyle bir şey yok?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adam " hayır " diyenler fetö ve kandil diyor ulan bizde hayır diyoruz bunlarla yan yanamayız? Benim mi zamanında fetö ile resmim var benim mi zamanında barzani ile kol kol resmim var. İma etmenin ne demek olduğunu bilmeyen adamlar gelmiş öyle demek istemedi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı