Curved bır monitörde 1800R FPS oyunu oynanır mı?

Zworty

Centipat
Öncelikle merhaba. Almayı düşündüğüm bir monitör var ( https://www.qp.com.tr/asus-tuf-gaming-vg27vq-27-1ms-165hz-freesync-fhd-oyuncu-monitorü). Genelde FPS oyunları oynuyorum (PUBG CS:GO ... ) Bazen de hikayeli ve araba oyunlarına girmiyorum (ETS Outlast Forza vb) sorum şu arkadaşlar almayı düşündüğüm monitör 1800R kavisli. FPS oyunları için Curved (kavisli) monitör alınmaz mı? Alırsam bu benı FPS oyunlarında kötü etkiler mi? Tecrubesı olan arkadaşlar var mı? Önyargılarımı kırabılır mıyım? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Curved 144 hz bir monitörüm var. Açıkçası Valorant,CS:GO gibi oyunlarda her maç en az 20 vuruyorum bir dezavantajını görmedim VA panel ile.

Evet oynanır. Görüntü sanki yamukmuş gibi görünmüyor. Bildiğiniz düz bir görüntü var. Almadan önce böyle bir ürünü elektronik mağazasında karşısına geçip deneyimleyin. Beğenirseniz alabilirsiniz.

Curved 144 hz bir monitörüm var. Açıkçası Valorant,CS:GO gibi oyunlarda her maç en az 20 vuruyorum bir dezavantajını görmedim VA panel ile.
öncelikle teşekkür ederim cevabın için. Peki 27 inç mi 24 inc mı kullanıyorsun
Evet oynanır. Görüntü sanki yamukmuş gibi görünmüyor. Bildiğiniz düz bir görüntü var. Almadan önce böyle bir ürünü elektronik mağazasında karşısına geçip deneyimleyin. Beğenirseniz alabilirsiniz.
elektronik mağazalarda deneyimleme şansım oldu fakat şöyle oldu normal video internet gezınmelerı ve bırkaç testten ibaretti . Benim asıl merak ettiğim FPS oyunlarında çünkü birçok söylem var yok etrafını iyi göremezmişşin yok arkana hemen dönemezmişsin biraz önyargılarım oluştu o yönden

Bende VA panel 2k ve 165hz curved monitör 1500R var 1 hafta önce aldım bence gayet güzel ful valoramt oynuyorum kill alma ve aim açısından benim için eski monitörümden bir farkı olmadı sadece görüntü daha iyi bir de ilginç bir şekilde herkes 60hz ile 144hz çok fark ediyor demişti bana ben 60hz den 165e geçtim bence aynı

24 inç kullanıyorum bana hayli yetiyor.
Bende VA panel 2k ve 165hz curved monitör var 1 hafta önce aldım bence gayet güzel ful valoramt oynuyorum kill alma ve aim açısından benim için eski monitörümden bir farkı olmadı sadece görüntü daha iyi bir de ilginç bir şekilde herkes 60hz ile 144hz çok fark ediyor demişti bana ben 60hz den 165e geçtim bence aynı
Emin misiniz :D. Çünkü ben 60 Hz'den 144'e geçtiğimde aydınlanma yaşamıştım. Windows üzerinden felan Hz yükselttiniz mi? Yani belki hala 60 Hz'dir ondan diyorum

Geri
Yukarı