Custom ROM atmaya değer mi?

Saf Android'in diğerlerinden farkı istediğiniz gibi özelleştirebilmeniz.
Linux tabanlı bir işletim sistemini şirketler alıp düzenlemeye kapalı hale getiriyorlar.

Video izleme.
Ya da yeni çekilmiş izle.

Ben Xiaomide bahsettim, ayrıca saf Android'de gpixel ve xioamilerde özelleştirme 0.

Hocam buyrun konuma gelin bu konunun işi bitmiş meşgul etmeden size yardım edeyim isterseniz, mıuı ile ilgili istemezseniz gerek yok
İsteyen gelebilir ayrıca bekliyorum

Bilerek yapılıyor galiba a2 lite de öyle.
Telefon babamın hocam daha önce saf android kullanıyordu bu telefonda saf android olduğu için ellemek istemedim ama son güncellemelerden sonra bariz bir yavaşlık var. Whatsapp açılırken bile kasarak açılıyor.

Telefon babamın hocam daha önce saf android kullanıyordu bu telefonda saf android olduğu için ellemek istemedim ama son güncellemelerden sonra bariz bir yavaşlık var. Whatsapp açılırken bile kasarak açılıyor.
Aynı şeyleri yaşadım bu konumda mi a2 lite kapanma donma sorunu konumun da linki var hatta, önce uygulamalarda donuyor sonra yavaş yavaş kapanmaya başlıyor ve sonra kitlenmeye restart bile atmamaya sonra da kapanır cihaz herhalde.
Hemen rom atın bence, kullandığım video kapanma donma sorunlarım rom resimleri kurulum hataları hepsi burada;
Konuya gelirseniz ayrıntılı yardım edebilirim ayrıca.

Hocam konuda resimler bile var bakabilirsiniz.

Ben Xiamoi'de bahsettim, ayrıca saf Android'de Google Pixel ve Xiamoi özelleştirme 0.
MiUI kullanmadım bu zamana kadar.
Ama kullandığım tüm ROM'larda ayarlar kısmından istediğiniz gibi düzelleştirebiliyorsunuz.
Türkçesi var mı bu ROM'ların?

(Dil olarak)
Hocam dili ayarlardan değiştirebilirsiniz.
Brick yaparsanız telefonu geri döndürmesi çok zor (soft brick kolay kırılıyor fakat hard brick olduğu zaman geçmiş olsun çok zor geri döndürmesi)
Brick etmek te zor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı