Custom Sıvı Soğutma 2 [Magnum SMA 8 / Üst Düzey Soğutma]

Çok hoş maşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerine sağlık hocam yine döktürmüş sün nazar değmesin RABBIM güle güle kullanmayı nasip etsin.

Yaşının benden büyük olduğunu düşünerek abi diyorum Büyük ihtimalle evlisin abi öyle tahmin ediyorum bu kadar işe uğraşa yenge ne diyor merak ettim açıkçası.

Şuan benim hayalimi yaşıyorsunuz.

@brltpc, teşekkür ederim, daha iyileri sizlerin olsun.
Evet, tahminen yaklaşık senden 20 yaş (39) büyüğüm
Evet, evliyim ve 3 tane de çocuğum var
Hanım bu konuda resmen can çekişiyor...
Teknolojiyi sevmediği gibi uğraşmamı da istemiyor Ama yine de uğraşıyorum, heliyle de zaman zaman tartışmalarımız oluyor maalesef
Önemli Not: Eletronik çihazları sevmeyen bayanlarla evlenmeyin

@ProfTech, bir zamanlar da benim hayalimdi Zaman geçtikçe ve biraz da hayatla mücadele ederek gerçekleştirdim
Darısı senin ve senin gibi hayali olanlara inşallah

Bu arada, lütfen bir daha konu dışı soru sormayın (Kuralları biliyorsunuz )

Hocam çok emek verilen ama hakkını veren harika bir çalışma olmuş, zaten siz kendinizi forumda "custom water cooling" adı altında kanıtladınız. Elinize sağlık.

Ekran kartlarının ve işlemcinin ayrı rezervuarlar ile soğutma fikrini ayrıca beğendim, sleeved kablolar, renkler ve özellikle fanlar... Herşey cidden çok güzel maşAllah.

Ayrıca işlemci ve ekran kartlarının MHz değerleri nelerdir ?
Ve kartların SLI performanslarından memnun musunuz ?

@Ensar Karakaya, çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Bendeki PSU (Seasoniç 1250 W.) sorunlu (OC ve sonrası yüksek güç tüketiminde reset atma sorunu) olduğu için OC yapamadım bir türmlü.
Ancak yeni bir güç kaynağı (en başında almam gereken, Corsair AX 1500i) aldım.
De, bu sefer de modladığım önceki kablolar uymuyor bu PSU'ya. Kabloları AX 1500i için tekrar modlayıp sistemin dibini bulana kadar OC yapıp farklı bir konuda paylaşacağım.

Bu arada, evet, SLI''dan çok memnunum. Bu kartlar (GTX Titan) resmen SLI için yaratılmışlar...

Seasonic markasının sorunlu çıkması beni çok şaşırttı açıkcası, hayırlısıyla yeni PSU'nuzu da kullanmanız ve epic O.C.'ler yapmanız dileğiyle görüşmek üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…