Custom sıvı soğutma nasıl yapılır?

eIu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemcime Custom yapmak istiyorum ama pek bir bilgim yok parçalardan bazılarını biliyorum onların linkini bırakıyorum bilmediğim parçaları atar mısınız? Beyaz olsun lütfen.

Radyatör.

Fandan X2.

Beyaz pompa.

Boya.

Vana.

İşelmci bloğu.

Boru.

Bu kadar parça biliyorum arkadaşlar başka parçaları söylerseniz sevinirim eksiksiz olursa.

Arkadaşlar işlemcime Custom yapmak istiyorum ama pek bir bilgim yok parçalardan bazılarını biliyorum onların linkini bırakıyorum bilmediğim parçaları atar mısınız? Beyaz olsun lütfen.

Radyatör.

Fandan X2.

Beyaz pompa.

Boya.

Vana.

İşelmci bloğu.

Boru.

Bu kadar parça biliyorum arkadaşlar başka parçaları söylerseniz sevinirim eksiksiz olursa.
İşlemciniz nedir Custom soğutmalar bakımı zor, kurması zor ve bilmeyen için tehlikeli bir iştir? Bu arada rotary splite gerek yok bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyurun 1 saatlik bir video. İşin ehli olan biri için bile zahmetli bir iş. Çok kez deneyimlemek lazım. Siz hiç bilmiyorsanız hiç girişmeyin derim. Bu işi yapan birine yaptırman daha iyi ve garanti olur.
Evet çok güzel gözüküyor ama işlemciniz, anakart ve kasanız nedir?
Parçalar içinse şu şekilde kit halinde satılıyor ama yine ek parça satın almanız gerekebiliyor. Çok bir bilgim yok, Custom hakkında.
Profesyonel destek almanız en iyisi olacaktır.

ben güzellik için alıyorum parçalarım için değil ama okadar zahmetli ise hiç gerek yok vazgeçtim arkadaşlar teşekkür ediyorum

Geri
Yukarı