CW olduğunu düşündüğüm ses sorunu

pashaaaaa

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller.
Oyuna girdiğimde kasadan cızırtı sesi geliyor, alt Tab ile masaüstüne döndüğümde ise bu ses yok oluyor. Daha sonra kasanın önündeki jaklardan kulaklığım ile denedim ve cızırtı sesini kulaklığımdan da aldım. Okuduklarıma göre CW sesi kulaklıktan gelmezmiş. Yarım saat kadar araştırmama rağmen düzgün cevaplar bulamadım açıkçası. Benim sorunum nedir?

@reptile dostum warframe adlı oyunu oynarken Sync etkinleştirdim ve cızırtı sesi düzeldi. Bunun için teşekkür ederim ama kalıcı bir çözümü var mıdır bunun? Bu sorun CW mi yoksa PSU ya da anakarttan mı kaynaklanıyor?

@Firehorse MK II masaüstüne döndüğümde ses kesiliyor. Bende CW diye düşündüm ama CW sorunlarında kulaklıktan cızırtı sesi gelmezmiş. Ben kulaklığımdan da cızırtı sesi alıyorum. Bir de oyunda baktığım yöne göre sesin tonunda artış ve azalma oluyor.

Kulaklıktan gelmesi ilginç. Sesi arttırdığınız zaman cızırtı sesi de yükseliyor mu? Ya da size kulaklıktan geliyormuş gibi mi hissediyorsunuz acaba. Çünkü sesin kaynağının ekran kartı olduğu belli.

Evet v-Sync etkinleştirince kulaklıktan gelen cızırtı da komple kesiliyor. Ayrıca kulaklık ile oyundayken de masaüstüne döndüğümde yine cızırtı sesi kesiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı