Cyberpunk 2077 Almak İçin Sebepler

Büyük ihtimalle dopdolu bir oyun olacak. Skyrim gibi oyunlarda nasıl büyü öğrenerek yeni yetenekler kazanıyorsak, Cyberpunk 2077'de de vücudumuza ekleyeceğimiz farklı farklı parçalar olacakmış gibi gözüküyor. Bunların çeşitliliğinden beklentim büyük.

Hype iyi bir şey değil. Beklentiler karşılanmadığı zaman çok ağır olabiliyor. Ama ortaya kötü bir yapım çıkacağını düşünmüyorum. No Man Sky tarzı bir facia görme olasılığımız yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstenilen sistem gereksinimlerine göre o kasayı toplayacagına 2. el temiz bir renault symbol alınmalı :)
Sistem gereksinimleri mi açıklandı? Cyberpunk 2077 on GOG.com

Untitled.jpg

Hype iyi birşey değil. Beklentiler karşılanmadığı zaman çok ağır olabiliyor. Ama ortaya kötü bir yapım çıkacağını düşünmüyorum. No Man Sky tarzı bir facia görme olasılığımız yok.
Benim bu kadar yükselmemin 3 farklı sebebi var;

1. Cyberpunk evrenine aşık olmam,
  2. CDPR güvencesi,
  3. Mevcut Cyberpunk temalı oyunların beni tatmin etmemesi.

6 yıldır geliştiriliyor olması bence bir artı değil. 6 yıldır geliştiriliyorsa ve daha sistem gereksinimleri bile belli değilse demek ki adamlar bir şeyleri yanlış yapmışlar. Tabii konuşmak için daha erken. Çıkınca göreceğiz. Çıkınca güzel bir indirim yakalarsam iyi bir fiyata almayı düşünüyorum. O zamana kadar yeni bir sistem toplamış olurum.

6 yıldır geliştiriliyor olması bence bir artı değil. 6 yıldır geliştiriliyorsa ve daha sistem gereksinimleri bile belli değilse demek ki adamlar bir şeyleri yanlış yapmışlar. Tabii konuşmak için daha erken. Çıkınca göreceğiz. Çıkınca güzel bir indirim yakalarsam iyi bir fiyata almayı düşünüyorum. O zamana kadar yeni bir sistem toplamış olurum.
Red Dead Redemption(2010)-Red Dead Redemption 2(2018), God of War 3(2010)-God of War(2018), Diablo 2(2000)-Diablo 3(2012)

Yapımı uzun sürdü diye bunlar hata yapmadı?

Geri
Yukarı