Cyberpunk 2077 Almak İçin Sebepler

Haklısın kardesim adamlar witcher 3 ün kutulu versiyonuna not koymuşlar ; ‘ Zor şartlarda kazandığınız paranızı bizim oyunumuzu almak için verdiğiniz için çok teşekkür ederiz umarım begenirsiniz ‘

Haklısın kardesim adamlar witcher 3 ün kutulu versiyonuna not koymuşlar ; ‘ Zor şartlarda kazandığınız paranızı bizim oyunumuzu almak için verdiğiniz için çok teşekkür ederiz umarım begenirsiniz ‘
Gerçekten mi? Dijital aldığım için bilmiyordum. Her kuruşu helal olsun o zaman, ne diyeyim.

Bunu duymuştum belki de yurt dışı paketlerinde bulunuyordur özel içerik kutularında
Geçen E3'te Cyberpunk sunumunda Keanu Reeves sahneye çıktığında seyircinin biri "nefes kesicisin" demişti. Keanu'da ona "hayır, sen nefes kesicisin" dedi. CDPR bu seyirciye bedava koleksiyoncu sürümü verecekmiş. Adam gibi stüdyo mübarekler.

Witcher için pek bütçeleri olmadığını ama bu oyun için çokça bütçeleri olduğunu söylediler. Çıtayı çok fazla yükselttiler. Bunun için bile alınır.

Witcher için pek bütçeleri olmadığını ama bu oyun için çokça bütçeleri olduğunu söylediler. Çıtayı çok fazla yükselttiler. Bunun için bile alınır.
Aynen Witcher 2 ve 3 maddi sıkıntılarla boğuşmuştu. Hikaye, dünya ve atmosfer olarak hakkını verdiğinden eminim ancak savaş mekanikleri ve yapay zeka cortlamış olabilir.

Aynen Witcher 2 ve 3 maddi sıkıntılarla boğuşmuştu. Hikaye, dünya ve atmosfer olarak hakkını verdiğinden eminim ancak savaş mekanikleri ve yapay zeka cortlamış olabilir.
Bana göre savaş mekanikleri güzel. Savaşırken zevk alıyorum. Yapay zeka pek iyi değil ama düşmanların çoğu canavar olduğu için pek önemsemiyorum :D

Bana göre savaş mekanikleri güzel. Savaşırken zevk alıyorum. Yapay zeka pek iyi değil ama düşmanların çoğu canavar olduğu için pek önemsemiyorum :D
Cyberpunk 2077 için yazmıştım savaş mekaniklerini;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı