Cyberpunk 2077 Almak İçin Sebepler

Birinci madde;
Bilgisayarın içinden geçmek için.
Az insaf GTX 1080 Ti + İ7 8700K + 16 GB RAM, üstelik bu minimum olanı önerilen gereksinimleri siz düşünün. Ben hala E2200, Intel Gma 3100 sistem kullanıyorum. Bu oyunu benim sistem görse bilgisayar C4 niyetine kullanılabilir.
Öyle bir şey yok o 4K’da oynamak için.

Outlast korku teması olduğu için sessizlik ona gidebiliyor fakat Crysis veya Metro gibi oyunlarda karakterimiz resmen duvar muamelesi görüyor. Beni rahatsız eden bir durum. Karakterimizi benimsemek için önemli bir unsur diye düşünüyorum. Zaten fiziksel olarak göremiyoruz, en azından isyanımızı duyuracak bir sesimiz olsun :) Benim düşüncem tabii ki. Bazı oyunlarda dediğin gibi sessizlik daha iyi olabiliyor.
Konuşmayan FPS karakteri diyince aklıma Far Cry serisi geldi. Oynayalı bayağı oldu ama karakterler oyun boyunca neredeyse hiç konuşmuyordu sanırım :D

Konuşmayan FPS karakteri diyince aklıma Far Cry serisi geldi. Oynayalı bayağı oldu ama karakterler oyun boyunca neredeyse hiç konuşmuyordu sanırım :D
Ben de tam olarak hatırlayamadım ama Far Cry 3'de konuşabildiğimizi hatırlıyorum :D Far Cry serisi kabak tadı verdi zaten. Ubisoft'un her sene aynı yemeği pişirip önümüze koymasından midem bulandı artık. Bütün oyunlarında aynısını yapıyor Copy Paste. Sadece konu değişiyor, oyun aynı oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de tam olarak hatırlayamadım ama Far Cry 3'de konuşabildiğimizi hatırlıyorum :D Far Cry serisi kabak tadı verdi zaten. Ubisoft'un her sene aynı yemeği pişirip önümüze koymasından midem bulandı artık. Bütün oyunlarında aynısını yapıyor Copy Paste. Sadece konu değişiyor, oyun aynı oyun.
Tamamen katılıyorum. Ama çizgilerini bozmayıp Battle Royale oyunu yapmamalarını takdir ediyorum :)

Olduğundan hiç şüphem yok. CDPR gibi ruh sahibi olan bir firmanın, bizi bir kalas ile oynatacaklarını sanmıyorum :D Onlar robotlara da ruh katmıştır 😎 John Wick ile oyun içinde diyaloglara girmek ne kadar da güzel olur değil mi ? :)
Kafamızın içindeki çipte yüklü ve direniş çocuğu olduğu için zırt pırt çıkacaktır bence. Gamescom'u bekliyorum umarım yine 48 dakika veya daha uzun oynanış videosu çıkarırlar.
Tamamen katılıyorum. Ama çizgilerini bozmayıp Battle Royale oyunu yapmamalarını takdir ediyorum :)
Assassin's Creed: Origin Vikings Skin Pack'te battleroyale olabilir.

Bence 2013'den beri geliştiriliyor olması eksi bir durum. Oyun çıktığında oyunda 2013'den kalma teknolojiler görebiliriz yani. Bu da eksi bir durum. Oyunu geliştirip bir noktaya geldikten sonra güncel olmak için yeniden geliştirmeye başladılarsa da bu da süreyi gereksiz uzatır. Bence bu oyunun geliştirilmesindeki zaman yönetimi CDPR'ye yakışmamış.

Gerçekten o sistem gereksinimlerine inanan var mı? Öyle bir şey olamaz.
Biliyorum biraz klişe olacak ama ben genelde "RPG" denildiğinde aklında "kılıç, hançer, at, avrat" canlandıranlarım, konu cyberpunk bir tema olunca RPG öğelerini birleştirmekte güçleşiyorum, ancak bu şekilde yapılmış tek oyun Cyberpunk 2077 olmadığı için "olur herhalde" diye düşünüyorum ama yine de beni düşündürmüyor değil.

İkinci bir husus ise oyun içerisinde TPS kamera açısının olmayışı, en azından gösterdikleri 45 dakikalık oynanış videosunda yoktu, yukarda TPS istemeyen bir kaç arkadaş gördüm ancak şu açıdan düşünün, kendi karakterinizi kendiniz özelleştiriyorsunuz, yüzünü, kaşını, gözünü her şeyini siz seçiyorsunuz ancak seçtiğiniz bu kaşı gözü göremiyorsunuz, çünkü oyun FPS. Sadece sinematiklerde görebileceğim diye karakter oluşturuyorsam pek önemsemem açıkçası. Karakterimi görebilmem gerekiyor benim, eminim TPS kamera açısını isteyen tek kişi ben değilim, CD Projekt RED'i göz önünde bulundurursak oyuncuların bu isteğini es geçmez diye umuyorum, beklentim bu yönde, en azından oyun çıktıktan sonra güncelleme ile TPS kamera açısı getireceklerini umuyorum GTA V misali.

Ha bir de, oyunda kullandığımız aracın ismi Roach olmazsa oynanmaz (!)

Gerçekten o sistem gereksinimlerine inanan var mı? Öyle bir şey olamaz.
Biliyorum biraz klişe olacak ama ben genelde "RPG" denildiğinde aklında "kılıç, hançer, at, avrat" canlandıranlarım, konu cyberpunk bir tema olunca RPG öğelerini birleştirmekte güçleşiyorum, ancak bu şekilde yapılmış tek oyun Cyberpunk 2077 olmadığı için "olur herhalde" diye düşünüyorum ama yine de beni düşündürmüyor değil.

İkinci bir husus ise oyun içerisinde TPS kamera açısının olmayışı, en azından gösterdikleri 45 dakikalık oynanış videosunda yoktu, yukarda TPS istemeyen bir kaç arkadaş gördüm ancak şu açıdan düşünün, kendi karakterinizi kendiniz özelleştiriyorsunuz, yüzünü, kaşını, gözünü her şeyini siz seçiyorsunuz ancak seçtiğiniz bu kaşı gözü göremiyorsunuz, çünkü oyun FPS. Sadece sinematiklerde görebileceğim diye karakter oluşturuyorsam pek önemsemem açıkçası. Karakterimi görebilmem gerekiyor benim, eminim TPS kamera açısını isteyen tek kişi ben değilim, CD Projekt RED'i göz önünde bulundurursak oyuncuların bu isteğini es geçmez diye umuyorum, beklentim bu yönde, en azından oyun çıktıktan sonra güncelleme ile TPS kamera açısı getireceklerini umuyorum GTA V misali.

Ha bir de, oyunda kullandığımız aracın ismi Roach olmazsa oynanmaz (!)
Kullandığımız araç Roach kadar buglu olmasında :D Roach şu ana kadar gördüğüm en buglu şey oynadığım oyunlar arasında. Bir ara dağdan aşağı Roach'ın başı üstünde gittiğim oldu [emoji16]

Aklıma gelenler bunlar. Bu oyunu korsan kullanacakların Allah evlerine ateşler salsın.

Bonus: Hype treninin Makinisti EBA'dır.

Eki Görüntüle 403785
Kardeşim adamın maddi gücü yetmiyordur adam zaten zar zor bilgisayar almış, bu oyun 250 liradan aşağı olmaz adam bir de oyuna mı para verecek? Size ciddi söylüyorum her gün sevmediğim işe gidiyorum kalfasından tut bulaşıkçısından tut müşterisine kadar herkesin dırdırını çekiyorum ne için? Bilgisayar alıp hayalimde ki oyunları oynamak için. Bu oyunun olacağı ücret benim 3 aşağı 5 yukarı haftalığıma geliyor. Birde kapitalist konuşup insanları ayrıştırıyorsunuz. Ha param olursa neden almayayım? Moderatörler lütfen yorumumu silip bana ceza basmasın.

Kardeşim adamın maddi gücü yetmiyordur adam zaten zar zor bilgisayar almış, bu oyun 250 liradan aşağı olmaz adam bir de oyuna mı para verecek? Size ciddi söylüyorum her gün sevmediğim işe gidiyorum kalfasından tut bulaşıkçısından tut müşterisine kadar herkesin dırdırını çekiyorum ne için? Bilgisayar alıp hayalimde ki oyunları oynamak için. Bu oyunun olacağı ücret benim 3 aşağı 5 yukarı haftalığıma geliyor. Birde kapitalist konuşup insanları ayrıştırıyorsunuz. Ha param olursa neden almayayım? Moderatörler lütfen yorumumu silip bana ceza basmasın.
Çıkışına kadar 2₺ atılsa zaten alınıyor. Maddi gücünü zorlamaz bu ayrıca para biriktirmesini öğrenir, "Almak için sebepler" yazıyor "Mutlaka almalısın" yazmıyor. Benim amacım bu oyun için milleti korsan kullanmamaya ikna etmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı