Çözüldü Cyberpunk 2077 beklemenize değen bir oyun oldu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Kendi Görüşlerim: Şahsen ben oyunu oynadım ve grafikleri çok güzeldi, oyundaki karakter çizim hataları midemi bulandırmış olabilir (bazıları için), oyun içerisindeki night city'deki içerik sayısı çok azdı yani beni pek fazla sarmadı kısacası oyun benim için orta derece berbattı sizin görüşlerinizide almak istedim.

Arkadaşlar bir inceleme yapmak istedim insanların Cyberpunk 2077'yi beklemesine değdi mi değmedi mi şeklinde.

1 / Cyberpunk 2077 beklentilerinizin altında mı oldu yoksa üstünde mi?
2 / oyunun grafik tasarımı beklediğinizin altında mı oldu yoksa üstünde mi?

umarım ikisi de sizin için beklediğinizin üstünde olmuştur.

Cyberpunk-2077ye-RayTracing-Ve-NVIDIA-DLSS-2.0-Desteği-Gelecek.jpg

Çözüm
Oyunu oynamayıp, YouTube'den bitiren 11 - 12 yaşındaki çocukların Cyberpunk gibi bir oyuna balon demesi çok ironik.
Yine de beklentimin altında kaldı.
Kendi Görüşlerim: Şahsen ben oyunu oynadım ve grafikleri çok güzeldi, oyundaki karakter çizim hataları midemi bulandırmış olabilir (bazıları için), oyun içerisindeki night city'deki içerik sayısı çok azdı yani beni pek fazla sarmadı kısacası oyun benim için orta derece berbattı sizin görüşlerinizide almak istedim.

Arkadaşlar bir inceleme yapmak istedim insanların Cyberpunk 2077'yi beklemesine değdi mi değmedi mi şeklinde.

1 / Cyberpunk 2077 beklentilerinizin altında mı oldu yoksa üstünde mi?
2 / oyunun grafik tasarımı beklediğinizin altında mı oldu yoksa üstünde mi?

umarım ikisi de sizin için beklediğinizin üstünde olmuştur.

Eki Görüntüle 796587
1/ Altında
2/ Altında

Grafikleri çoğu oyuna göre güzel olabilir ama bu kadar beklemeye değmedi bence. Hikaye vs diğer konularda eksikleri azımsanmayacak derecede var. Açıkçası 14 saatin ardından çok fazla bug karşıma çıkmaya başladı. Bazıları oyunun gidişatını değiştirecek kadar değildi ancak kapa aç gerektiren birsürü bug vardı. Optimizasyonu idare eder seviyede.

Sistemim:
16 GB Ram
I5 8400
RX 580 8 GB
HDD'de oynadım.

Orta Yüksek karışık (ufak tefek 1-2 şey sanırsam düşükteydi) 30-40 FPS aldım.

Oyuna sadece katana için beklentideydim, gereksiz beklenti yapmadım.
Gösterdiklerinde ise Skyrim'den hallice olduğunu görünce sıfır beklenti ile girdim.

Bunun sonucunda hiç oyunu kıran buglarla karşılaşmamamdan kaynaklı en sevdiğim 2. oyun oldu.

Top 5'im:

1. The Legend Of Zelda Botw.
2. Cyberpunk 2077.
3. Bayonetta 2.
4. Dishonored.
5. RDR 2.

Oyuna sadece katana için beklentideydim, gereksiz beklenti yapmadım.
Gösterdiklerinde ise Skyrim'den hallice olduğunu görünce sıfır beklenti ile girdim.

Bunun sonucunda hiç oyunu kıran buglarla karşılaşmamamdan kaynaklı en sevdiğim 2. oyun oldu.

Top 5'im:

1. The Legend Of Zelda Botw.
2. Cyberpunk 2077.
3. Bayonetta 2.
4. Dishonored.
5. RDR 2.
The Legend Of Zelda Botw 'yi tavsiye eder misiniz? isminden güzel bir oyun olduğu belli oluyor.

The Legend Of Zelda Botw 'yi tavsiye eder misiniz? isminden güzel bir oyun olduğu belli oluyor.
Ederim. Oyun çıktığı gibi basın ve oyuncuların %98'i 100/100 verdiği için, pazarlamaya ihtiyaç bile olmadı başarısı ortada. Çıktığı gün metascore'u 99'du yeni incelemelerle 97'ye düştü.

Bunun sebebi, diğer Zeldalardaki Dungeonların yerini bir sürü kısa Shrineların almış olmasıydı. Benim ilk Zelda oyunum olduğundan bilmiyordum, geri dönüp serinin diğer oyunlarını oynadığımda neden o Dungeonları aradıklarını anladım :p.

Devam oyunu Botw 2'de eski Dungeon sistemine geri dönecekler. O Zaman büyük ihtimalle kendi belirledikleri hala geçilmemiş olan 99 puanı tekrar alırlar.

Oyunu oynamayıp, YouTube'den bitiren 11 - 12 yaşındaki çocukların Cyberpunk gibi bir oyuna balon demesi çok ironik.
Yine de beklentimin altında kaldı.

Gene belli bir kalitesi var ama beklenti karşılayamadı mesela.
  • Kostimizasyon.
  • RPG mekaniği.
  • Açık dünya.
  • Her yerden fışkıran hikayeli yan görevler.
Bize bu vaatlerle geldiler evet gene biraz karşıladı ama yetersiz bence.

Geri
Yukarı