Cyberpunk 2077 Benchmark Testleri Yayınlandı!

İnşallah düzeltirler hocam. Oyuncuları hayal kırıklığına uğratmazlar umarım. Son 2 gün kaldı göreceğiz artık.

Hocam kendi adıma konuşuyorum. 10 gün kadar beklerim optimizasyonu iyi yapmaları için. Diğer buglar çözülebilir. Fakat çok ağır bug veya optimizasyon açısından hâlâ kötü ise iade ederim.

Hocam kendi adıma konuşuyorum. 10 gün kadar beklerim optimizasyonu iyi yapmaları için. Diğer buglar çözülebilir. Fakat çok ağır bug veya optimizasyon açısından hâlâ kötü ise iade ederim.
Ben 1 ay bile beklemeye razıyım yeter ki optimizasyon iyi olsun.

Bu oyun da bannerlord gibi olmaz inş :) keza bannerlord çıkalı 8 ay olmasına rağmen hala hayvan gibi fps drop kuşatmaların çöp gibi olması devam ediyor. RX 580 ile artık 20 fps deneyim yaşarız böyle olursa yok ilk gün güncellemesi iyi gelirse ki ben öyle düşünüyorum düzelecektir

Hocam buglar bir yana onlar düzeltilir. Fakat oyunun ana hikayesi bana çok kısa geldi. 20 saat gibi bir sürede bitiyor diye biliyorum.
Yok artık ne yaptın sen :) hiçbir oyun bu kadar reklam yapılıp 20 saat hikayeye sahip olmaz en az 60-70 saatlik hikaye ama oyun geniş yelpazesi çok olduğu için rahat 120-150 saat zaman geçirilir eğer hayvan gibi sadece hikaye yaparsanız 75-80

Geri
Yukarı