Çözüldü Cyberpunk 2077 dil ayarları değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cihan2435

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendesi
Merhaba arkadaşlar, oyuna girip alt yazı ve arayüzü Türkçe yaptım, oyunu biraz oynayıp çıktım, sonra oyuna tekrar girdiğimde dil yine ingilizceye döndü, tekrar ayarlardan değiştirdim. Her çıkıp girdiğimde oldu bu. Oyunu oynayan arkadaşlar sizde de böyle mi yoksa sorun tek bende mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
oyun dosyası içerisinde goggame-1423049311.info diye dosya var 1 KB boyutunda. Sağ click-özellikler-salt okunur tikini kaldırın. Not defteri ile açın. aşağıdaki gibi değiştirip kaydedin.
“language”: “Turkish”,
“languages”: [
“tr-TR”
],
Merhaba arkadaşlar, oyuna girip alt yazı ve arayüzü Türkçe yaptım, oyunu biraz oynayıp çıktım, sonra oyuna tekrar girdiğimde dil yine ingilizceye döndü, tekrar ayarlardan değiştirdim. Her çıkıp girdiğimde oldu bu. Oyunu oynayan arkadaşlar sizde de böyle mi yoksa sorun tek bende mi?

Steam'den baktığımızda oyun içi Türkçe seçeneği yok İngilizce seçili. O yüzden böyle oluyor sanrım.
1607583615061.png

Ben dün gece oyunu 3 saat kadar oynadım oyundan çıkarken oyun Cyberpunk 2077 nalı dikti tarzında bir hata verdi çok uykum olduğu için adam akıllı okuyamadım da rapor gönderme diyerek yattım inşallah sıkıntılı bir şey değildir.

Ben dün gece oyunu 3 saat kadar oynadım oyundan çıkarken oyun Cyberpunk 2077 nalı dikti tarzında bir hata verdi çok uykum olduğu için adam akıllı okuyamadım da rapor gönderme diyerek yattım inşallah sıkıntılı bir şey değildir.
Oyunu kapayınca oluyor öyle. Ben de yaşıyorum.

türkçe seçeneği çıkmıyor bende de kafayı yicem ya. Nasıl Türkçe olacak bu :S
Türkçe seçeneği çıkmıyor bende de kafayı yicem ya. Nasıl Türkçe olacak bu :S

Bugün ki gelen güncelleme ile sözde bu hatanın düzeldiği fakat oyunu güncelledim şu anki sürüm 1.0.4 fakat aynı sorun halen bende de mevcut. Ayriyeten araç kaplamaları da halen geç yükleniyor tıpı PS4 sürümünde ki hatalar gibi.

Aynı hata bende de var. Ayrıca fark ettiniz mi dil ayarını değiştirmeyi unutup oyuna başlarsanız dil ayarınızı değiştiremiyorsunuz yeniden ana menüye dönmeniz gerekiyor. Çok önemli bir sorun değil ama artık kabak tadı vermeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı