Çözüldü Cyberpunk 2077 dil seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba, oyun içinde dili değiştirebildiğimiz sekme bulunmuyor. İnternette araştırdım ama bu soruna rastlayanı görmedim. Steam'de oyuna sağ tıklayıp özelliklere tıkladığımızda açılan penceredeki dil sekmesinde de Türkçe bulunmuyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Çözüm
Dostum "oyun içinde dili değiştirebildiğimiz sekme bulunmuyor" diye belirttim ama ben.
Gördüm de sizin görmediğinizi düşündüm. Tekrar kontrol edin ve sonra oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.

1659026745257.png
Oyunun dilini oyun içinden değiştiriyorsunuz. Oyuna girin ve ayarlara girin. Dil seçeneğini üstteki menüden göreceksiniz.
Dostum "oyun içinde dili değiştirebildiğimiz sekme bulunmuyor" diye belirttim ama ben.

Gördüm de sizin görmediğinizi düşündüm. Tekrar kontrol edin ve sonra oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın.
Tamam oyunu demin tekrar açtım ve ayarlarda dil seçeneği de vardı. Fakat ilginçtir ki ilk açtığımda tekrar tekrar bakmama rağmen dil seçeneğini görememiştim, yoktu. İlginç.

Tamam oyunu demin tekrar açtım ve ayarlarda dil seçeneği de vardı. Fakat ilginçtir ki ilk açtığımda tekrar tekrar bakmama rağmen dil seçeneğini görememiştim, yoktu. İlginç.
Oyunu başlattıysanız direkt oyun içi menüde dil seçeneği çıkmıyor. Ana menüye dönüp değiştirmek gerekiyor.

Geri
Yukarı