Çözüldü Cyberpunk 2077 dil ayarları değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cihan2435

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendesi
Merhaba arkadaşlar, oyuna girip alt yazı ve arayüzü Türkçe yaptım, oyunu biraz oynayıp çıktım, sonra oyuna tekrar girdiğimde dil yine ingilizceye döndü, tekrar ayarlardan değiştirdim. Her çıkıp girdiğimde oldu bu. Oyunu oynayan arkadaşlar sizde de böyle mi yoksa sorun tek bende mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
oyun dosyası içerisinde goggame-1423049311.info diye dosya var 1 KB boyutunda. Sağ click-özellikler-salt okunur tikini kaldırın. Not defteri ile açın. aşağıdaki gibi değiştirip kaydedin.
“language”: “Turkish”,
“languages”: [
“tr-TR”
],
oyun dosyası içerisinde goggame-1423049311.info diye dosya var 1 KB boyutunda. Sağ click-özellikler-salt okunur tikini kaldırın. Not defteri ile açın. aşağıdaki gibi değiştirip kaydedin.
“language”: “Turkish”,
“languages”: [
“tr-TR”
],

Çözüm
Oyunu normal EXE veya Launcher olarak başlatınca sorun yok, Türkçe başlıyor. Ama Steam kazanımları açık olsun diye Steam üzerinden başlatınca direk İngilizce oluyor. Bence oyundan değil Steam'den kaynaklı.

Türkçe Dil Açılması İçin: Cyberpunk 2077\bin\x64 dizinin’de steam_emu dosyasını not defteri ile açın. Language=russian yazan yeri Language=turkish yapın ve kaydedin. Bunu yaptıktan sonra her girişte dil türkçe varsayılan olarak açılacaktır.

Dosya Ekleri

• cyberpunk.png
    cyberpunk.png
    11,4 KB · Görüntüleme: 386
Codex crack versiyonu indirdim sorun yoktu sonra satın almaya karar verdim Steam üzerinden orjinal oyunu aldım (Bana banka kampanyasından ücretsiz geldi para puan gibi bir şey ile aldım cebimden kuruş çıkmadı, indirime girerse alacaktım normalde.) crackte olmayan sorun bunda var arkadaş şaka mı bu? Her girişte dili Türkçe yapmak zorundayım ama crackte hep Türkçe idi. Bazen düşünüyorum gerçekten 249 lira verip alsaydım ve paramla rezil olsaydım? Hiç hoş değil hakaret eder gibi. Aklımızla alay ediyorlar sanırım güncellemelerle çözülür demişler, bekliyoruz bakalım ancak belli bir noktadan sonra cidden can sıkıcı bir durum haline geliyor.

Türkçe Dil Açılması İçin: Cyberpunk 2077\bin\x64 dizinin’de steam_emu dosyasını not defteri ile açın. Language=russian yazan yeri Language=turkish yapın ve kaydedin. Bunu yaptıktan sonra her girişte dil türkçe varsayılan olarak açılacaktır.

Merhaba, x64 klasörü içerisinden Steam.emu dosyasını açın, language seçeneği default olarak english olarak ayarlıdır. Turkish olarak kaydedip, çıkın.

Steam.emu adlı bir dosya yok maalesef. Cyberpunk 2077\bin\x64 bunların hepsi var ama x64 içerisinde steam.emu adlı bir dosya bulunmuyor bende. :/

@BaksanaBi araştırdığım zaman böyle bir seçenekle karşılaştım internet üzerinde. O zaman bu seçim, korsan için çalışıyor diyebiliriz sanırım. Parayla rezil olmak. :/

Ben orjinal oyunu bedavaya getirdim şükrediyorum yoksa 249 lira verip parayla rezil olmak cidden can sıkıcı akılla alay edilmesi resmen. Parayla rezillik aynen öyle. Güncellemeyle çözülür evet ama belli bir noktadan sonra gına geliyor artık. Gene de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı