Cyberpunk 2077 GTA SA göndermesi

Adal'ın videosunda denk geldim ve bayıldım. CDPR gerçekten yaparken yüreğini ortaya koyan, oyuncu bir ekibe sahip. Kutluyorum. Umarım sorunlardan bir an önce arınır oyun.

Eki Görüntüle 789223

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu oyundaki Bug’ların neden bilmiyorum yapımcılarla alakası olmadığını düşünüyorum, hani olur ya birisi sizi sıkıştırır bir işi yapmanız için sürekli:
Sonra siz aslında yapabileceğiniz bir işi elinize yüzünüze bulaştırırsınız bir de suçlu sizmiş gibi bir imajınız olur artık. Aynen öyle hissediyorum, CDProjekt Red‘den veya başka bir şeyden dolayı olan bir baskı gibi yani.

GTA SA göndermesi ve yüreğini ortaya koyan bir geliştirici ekip bağlantısını pek anlayamadım ama

Seri üretim bir Call of Duty, AC oyunu oynarsanız aslında bu hisleri anlarsınız. Çünkü oyun sadece satsın diye yapılmış bir ürün yok karşımızda. Gerçekten bir oyuncu kafasıyla yapılmış bir oyun bu. Sadece çok hatalı. Umarım düzeltilir.

Oyun ağzına kadar gönderme dolu. Game of Thrones göndermesi, Elm Sokağında Kabus göndermesi falan da vardı. Half-Life ve Portal göndermelerinden bahsetmiyorum bile. Star Wars göndermesi, Sailor Moon göndermesi, JoJo göndermesi ve daha nicesi. O kadar detaylı ve güzel bir dünya tasarlanmış ki her yerinden bir şey çıkıyor. Keşke teknik sorunları olmasa, harika bir oyun.

Geri
Yukarı