Cyberpunk 2077 vs GTA 5

Tartışılır ki :D. İsteyen GTA'yı sever, isteyen Cyberpunk'ı.
Hala cb2077 ile gta 5 karşılaştırılması yapılıyor oğlum ikisi farklı tür oyunlar ikisinin açık dünyalarına karşılaştırsan gta 5 yener gta 5 açık dünya odaklı lütfen oyunları ortak oldukları konularda karşılaştırın gta 5 te çoğu eve giremezken cb de girebiliyoruz hocam yani hala bunun tartışması mı olur zevk işi isteyen istediğini sever

Öncelikle herkese selamlar YouTube'dan az önce bir video izledim GTA 5'in Cyberpunk 2077'den daha olduğunu öğrendim. Böyle bir şey olabilir mi? 2013'te çıkan bir oyunun 2020'de çıkan bir oyunda iyi olma ihtimali var mı?
İşte video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir kere yeni çıkan her zaman daha iyidir diye bir şey yok. İkincisi farklı oyunlar. Biri ilerideki zamanı esas almış diğeri az çok şuan ki zaman.

Bu kanal daima oyunları gerçekçiliğine göre karşılaştırıyor. GTA 4 VS GTA 5 videolarında da yine gerçekçilikten karşılaştığırdığını görebilirsiniz. Cyberpunk vs GTA 5 konusuna gelirsek, birisi yılların Rockstar'ı tarafından öbürü de tek büyük oyun serisi Witcher olan CD Projekt Red tarafından yapılmış. Karşılaştırmak mantıksız.

Bu forumda Cyberpunk 2077 düşmanlığı daha doğrusu Rockstar fanboyluğu çok fazla. GTA 4 > GTA 5 btw.
O kadar kör etmişler ki gözlerini fanboyluktan, iki bambaşka oyunu kıyaslıyorlar amaç ? "Rockstar yapana kadar en iyisi bu moruk RDR2 GOAT moruk" Sevmiyosan alma kanka bu kadar basit.

Ben oyunlarda fazla teknolojik olayları pek sevmiyorum.
O yüzden tercihim GTA5 olur.
Cyberpunk'ta torrent indirip denedim ve eğlenceli olduğuna eminim.
Oyun içi etkileşimi gayet güzel

Bu forumda Cyberpunk 2077 düşmanlığı daha doğrusu Rockstar fanboyluğu çok fazla. GTA 4 > GTA 5 btw.
O kadar kör etmişler ki gözlerini fanboyluktan, iki bambaşka oyunu kıyaslıyorlar amaç ? "Rockstar yapana kadar en iyisi bu moruk RDR2 GOAT moruk" Sevmiyosan alma kanka bu kadar basit.
Evet ben 1 numaralı Cyberpunk 2077 düşmanıyım mesela. Bu oyun 2012 yılında duyuruldu. 8 yıl sonunda çıktı. 8 yıldır bekliyor insanlar :) Ben bu oyun çıkana kadar her yerde mükemmel olacağını, oyun tarihinin en iyi oyunlarından biri olacağını okuyordum. Sonuç? Bug festivali.

Evet ben 1 numaralı Cyberpunk 2077 düşmanıyım mesela. Bu oyun 2012 yılında duyuruldu. 8 yıl sonunda çıktı. 8 yıldır bekliyor insanlar :) Ben bu oyun çıkana kadar her yerde mükemmel olacağını, oyun tarihinin en iyi oyunlarından biri olacağını okuyordum. Sonuç? Bug festivali.
EE fanboy kankam benim ? Zaten oyun mükemmel ki ? Sen GTA 5'in çıkışını hatırlıyor musun PS3'teki ? Hatırlamazsın çünkü fanboysun sen, GTA 5'te aynen böyleydi bugla doluydu Witcher 3'te iyi değildi bu oyunlar şuan ne durumda ? Şubatta tekrar oyna oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı