Cyberpunk 2077 Herkeste Farklı Görünmesi

Ekran kartın Ray Trecing desteklemiyor sanırım. Xbox Series X Microsoft'un yeni konsolu idi sanırım. Yeni konsollar Ray Tracing destekliyor. Oyunda Ray Tracing açık ve kapalı videolarında buna benzer grafik farkı görmüştüm. Grafikler ultrada sadece RT açık vs. kapalı testi idi izlediğim.

Ekran kartın Ray Trecing desteklemiyor sanırım. Xbox Series X Microsoft'un yeni konsolu idi sanırım. Yeni konsollar Ray Tracing destekliyor. Oyunda Ray Tracing açık ve kapalı videolarında buna benzer grafik farkı görmüştüm. Grafikler ultrada sadece RT açık vs. kapalı testi idi izlediğim.
Hocam One modelinde RTX yok. Attığım örneklerin birisi 2013 model One. 1050'de de yok.

Sadece Judy'de fark ettim ben de. Jackie olduğu gibi gözüküyordu.

Evet dediğim gibi. PC'de oynuyorum her karakterin mimikleri detayları bildiğin gerçek gibi ama judy çingeneye benziyor bende. Göz makyajını yapamayan ergen kızlar gibi duruyordu ben de Panam'a sarkmaya başladım napiyim aga itin kopuğun önde gideni yani bizim karakter de boş duracak hali yok ya :)

Evet dediğim gibi. PC'de oynuyorum her karakterin mimikleri detayları bildiğin gerçek gibi ama judy çingeneye benziyor bende. Göz makyajını yapamayan ergen kızlar gibi duruyordu bende Panama sarkmaya başladım napiyim aga itin kopuğun önde gideni yani bizim karakter de boş duracak hali yok ya :)
Yıldız Tilbe de gidebilirdi aslında oyuna. Düşünsene siber dokularla 2077 yılına kadar yaşıyor ve görüntüsü hiç yaşlanmıyor. Night City Türkü Bar'da siberkokain çekerken şarkı söylüyor falan.

Yıldız tilbe de gidebilirdi aslında oyuna. Düşünsene siber dokularla 2077 yılına kadar yaşıyor ve görüntüsü hiç yaşlanmıyor. Night City türkü Bar'da siberkokain çekerken şarkı söylüyor falan.

Oyuna yıldız Tilbe'yi koyamazlar. Yıldız tilbeyi koyarlarsa Rogue'yi tahtından ederdi. Arasaka falan dinlemez koca şehri sahneye çevirirdi 😉 düşünsene Afterlife'a gidip yıldız tilbeden sezen aksuyu öldürme görevi alıyorsun. Kafayı yersin.

Geri
Yukarı