Cyberpunk 2077 Herkeste Farklı Görünmesi

Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.10 - 00.57.05.43.png

Bendeki bu.

Gelişmiş yüz bilmem ne ayarı vardı. Onu dener misiniz? Belki olur.
Hocam öyle bir ayar bulamadım maalesef. Kromatik Bozulma ve Kontak Gölgeler hariç her şey açık ve diğerlerinin hepsi yüksekte.
Konsoldaki grafikler düşük seviyede olduğu halde bu şekilde mi gözüküyor?
Hayır hocam. Konsolda grafikler sabittir zaten. Arkadaşım 1050 Ti Monster laptopunda low ayarlarda oynuyor ve örnek olarak attığım konsol görselleri gibi modelleme görebiliyor. Ben yüksek ayarlarda nasıl gördüğümüzü gördünüz zaten :D

Merhaba dostlar. Bir şeyi tartışmak ve sormak istiyorum size. Bu oyun neden herkeste farklı gözüküyor? Arkadaşıma görevlerde yardımcı olurken fark ettim bunu ilk başta. Sonra araştırdım ve sadece bizde farklı değilmiş.
judy ile BD yapmaya gittiğimizdeki sahne canlansın aklınızda.
Eki Görüntüle 779649

Bu farktan bahsediyorum. Reddit vb. çoğu kaynakta çoğu insanda farklı görüntü aldığını söylüyor. Alttaki görsel Xbox One sahibi birisine ait.

Eki Görüntüle 779652

Bu da series X sahibi birisine:

Eki Görüntüle 779658

Bu da bende gözüken hali:

Eki Görüntüle 779660

Yüksek ayarlarda oynuyorum. Bunun sebebini ne olarak görüyorsunuz? Ekran kartlarına Cyberpunk için gelen farklı sürücülerden dolayı mı sizce? Attığım 2 örneğin de konsol olması şaşırtmasın. PC'de de gayet kaliteli modelleme görenler var. Şaşırtıcı. Bu arada arkadaşım düşük ayarlarda attığım 2 konsol örneğindeki gibi kaliteli modelleme görüyor.

Müthiş bir kalite düşüşü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı