Cyberpunk 2077 için FSR 3 ne zaman gelir?

soniq

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K/GSKILL 16GB (2x8Gb) Ripjaws V DDR4 3600Mhz CL18 1.35v Dual/GIGABYTE GeForce RTX 3070 EAGLE 8GB GDDR6 256Bit/ Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD
Gelecek deniyordu ama hala göremedim. Belirli bir tarihi var mı? Aynı zamanda RTX ekran kartlarına da AMD ekran kartlarına geleceği zaman gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tarih yok.

Umarım en yakın zamanda gelir.

7 Aralık'ta yeni bir oyuna geliyor. Büyük ihtimalle ondan SDK'sı yayınlanır ve 2024 başları kesin gelir. Bir tane videoda geleceği ile ilgili yorum yapıldı bakalım ne olacak.

AMD yakın zamanda duyurdu ama tam optimize değildi. Yeterince optimize olunca ilk gelecek oyunlardan biri Cyberpunk olur.

Teşekkürler.

Bir tarih yok.

Umarım en yakın zamanda gelir.

Umarım NVIDIA'nin DLSS 3'u 3000 serisine getirmemesi hiç hoş bir şey olmadı.

7 Aralık'ta yeni bir oyuna geliyor. Büyük ihtimalle ondan SDK'sı yayınlanır ve 2024 başları kesin gelir. Bir tane videoda geleceği ile ilgili yorum yapıldı bakalım ne olacak.

Bazı oyunlarda FSR 3 var bildiğim kadarıyla DLSS'den daha iyi olduğu söyleniyordu ama emin değilim.

Teşekkürler.

Umarım NVIDIA'nin DLSS 3'u 3000 serisine getirmemesi hiç hoş bir şey olmadı.

Bazı oyunlarda FSR 3 var bildiğim kadarıyla DLSS'den daha iyi olduğu söyleniyordu ama emin değilim.

Onlar deneme amaçlı yapıldı söyleniyor. FSR 3.0 DLSS'den daha az akıcılık vardı fazla FPS almasına rağmen. Bu hatayı düzeltmeleri yeterli olurdu benim için aradan 3 ay geçti neredeyse.

Onlar deneme amaçlı yapıldı söyleniyor. FSR 3.0 DLSS'den daha az akıcılık vardı fazla FPS almasına rağmen. Bu hatayı düzeltmeleri yeterli olurdu benim için aradan 3 ay geçti neredeyse.

AMD bu konuda sıkıntılı ya çok geciktiriyorlar. Ama yapacak bir şey yok NVIDIA'nin vermediği desteği AMD'den alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı