Cyberpunk 2077 için Metacritic puanları sunulmaya başlandı

Hocam kötü puan veren eleştirmenlerin yazdıklarını okudum. Biri hiçbir bilgi vermeden benim istediğim şey yok deyip kötü puan vermiş. Öteki sadece buglar olduğu için oyuna kötü demiş. Diğer yanlarının iyi veya kötü olması hakkında bahsetmemiş bile.
Güzel değil ama iddialı yazıp 100 veren var. Tuhaf bir puanlama olmuş. Belirli, tanınmış teknoloji siteleri incelemeleri paylaşınca daha net bir cevap alırız diye düşünüyorum.
Bu Metacritic' e pek kafa yormamak lazım.

Hocam kötü puan veren eleştirmenlerin yazdıklarını okudum. Biri hiçbir bilgi vermeden benim istediğim şey yok deyip kötü puan vermiş. Öteki sadece buglar olduğu için oyuna kötü demiş. Diğer yanlarının iyi veya kötü olması hakkında bahsetmemiş bile.
Rockstar para vermiş olabilir onlara tahtını korumak için. Red Dead Online, RDR2'nin CP77'nin çıkışına yakın cracklenmesi gibi olaylar da şüphe ettirmişti.

İncelemeleri takmaya gerek yok. Adı "Cyberpunk" olan bir oyunu ofansif bulan incelemeler gördüm şaka gibi. Sanırım her 5 karakterden 3'ü trans, vegan ve feminist değil diye vuracak yer aramışlar. GameSpot'un incelemesini de TLOU2'deki trans görünümlü "güçlü kadın" Abby'nin hikayesine bayılan Kallie Plagge yazmış. Oynayın geçin, keyfinize bakın.

İncelemeye bak 40 saat oynamış ama 1 adet bile trans görememiş oyunda. Ne kadar üzücü.

Screenshot_1.png

İncelemeleri takmaya gerek yok. Adı "Cyberpunk" olan bir oyunu ofansif bulan incelemeler gördüm şaka gibi. Sanırım her 5 karakterden 3'ü trans, vegan ve feminist değil diye vuracak yer aramışlar. GameSpot'un incelemesini de TLOU2'deki trans görünümlü "güçlü kadın" Abby'nin hikayesine bayılan Kallie Plagge yazmış. Oynayın geçin, keyfinize bakın.

İncelemeye bak 40 saat oynamış ama 1 adet bile trans görememiş oyunda. Ne kadar üzücü.

Eki Görüntüle 769414
Böyle grupların elinden puan verme hakkını almaları lazım. Yaptığı eleştiri ne kadar saçma. Witcher 3'te de siyah göremedim diyip yine düşük vermiş midir acaba? Bu arada sadece Gamespot'un verdiği oy 1 puan düşürmüş genel metayı. Gamespot ve Gamebeat hiç oy kullanmasa genel meta 93 oluyormuş. Bu arada Polygon'un eleştirmeni daha incelemesini yayınlamamış fakat kendisinin Trans olduğunu, oyunda karakteri yaratırken sesi kendimiz ayarlayamadığı için translara kötü yaklaşan bir oyun olduğunu söylemiş. Nasıl sesi kendimiz seçemeyiz ya kır ordan bir 50 puan.

Son düzenleme:
Çoğunun puan kırma sebebi buglar sanırım,o da güncellemeyle düzeltilebilir bi tane 70 puan veren Game spot şey demiş "Asla satın alamayacağınız arabalarla ilgili satın alın diye mesaj geliyor" yani bunu sebep olarak yazmak bence saçma..

Yeni konular

Geri
Yukarı