Cyberpunk 2077 İncelemesi

Oyunu oynadım oyundaki her şey aksiyon üzerine oyun rpg değil yan görevde savaş her şey savaş. Hikayeye iyi denilebilir ama sonu bir yere bağlanmıyor. Her endingi oynadım ve hiçbiri güzel gelmedi.
İlk başta RPG üzerine durulmuştu sonra Aksiyon açık dünya oyunu olarak değiştirildi.

GTA 5 den sonra fazla teknolojik ve absürt bir atmosferi var mesela şöyle düşün pubg ve call of duty daha çok sarıyor sade sıradan oynanış.
2013 ile 2077'yi karşılaştırıyorsunuz, iyi misiniz siz?

Savaş oyunuyla hikaye oyununu karşılaştırıyorsunuz. 2077 yılını yansıtabilmek için klasik mekanikler yok oyunda.

Aynı olmasını beklemiyorum zaten karşılaştırma yapmadım hem. gta 5 gibi sade oyunlar daha çok sarıyor manasında kişisel görüş bu üstüne alınma.
Yok size karşı bir şeyim yok zaten. Sadece internetten bug videoları izleyip 10 dakika bile oynamamış insanların burada gelip ''Cyberbug'' demesi zoruma gidiyor.

Kanka.

Aynı olmasını beklemiyorum zaten karşılaştırma yapmadım hem. GTA 5 gibi sade oyunlar daha çok sarıyor manasında kişisel görüş bu üstüne alınma.

Kisisel görüşe her daim saygım sonsuz ama senin "ön sipariş verdim çıktığı gün iade ettim. Bu kadar." bunu demenin kişisel gorusle hiç alakası yok "bu kadar" demişsin sen zaten genelleme olarak kabul etmişsin. Bildiğin bir de karsilastirmissin oyunu bana karsilastirmadim deme GTA aksiyon Cyberpunk RPG ve aksiyon karışımı bir şey biri 2000'li yıllar biri gelecek ikisinin de farklı yönleri var.

Kanka.

Kisisel görüşe her daim saygım sonsuz ama senin "ön sipariş verdim çıktığı gün iade ettim. Bu kadar." bunu demenin kişisel gorusle hiç alakası yok "bu kadar" demişsin sen zaten genelleme olarak kabul etmişsin. Bildiğin bir de karsilastirmissin oyunu bana karsilastirmadim deme GTA aksiyon Cyberpunk RPG ve aksiyon karışımı bir şey biri 2000'li yıllar biri gelecek ikisinin de farklı yönleri var.
Dı-dostum cd projekt ile anlaşman var sanırım burda bekçilik yapıyosun ikiside açık dünya ikisi de hikaye tabanlı ben bu iki kategoride değerlendirme yaptım kendimce. fazla teknolojik ve absürt olması beni etkiler açıkçası bu konuda da gta 5 in sıradanlığı bana uygun hala kişisellik konusunda ısrarımı sürdürebilirim sana başka kişilerde başka bekçilik hayatında başarılar dilerim.😉

Oyuna çöp diyenler buyurun. Siz ne kadar çöp deseniz de bu oyun beğenildi.

1621163240954.png

Geri
Yukarı