Cyberpunk 2077 mi yoksa RDR2 mi?

ZennsMi

Hectopat
Dostlar şu anda tam 280 TL gibi bir bakiyem var. Sizce Cyberpunk 2077 mi almalıyım yoksa RDR2 mi. İki oyunuda çok istiyorum ama karasız kaldım sizce ne yapmalıyım dostlar?

Pc özelliklerim

Amd A8-7650K 4.4 Ghz oc
8 Gb 2133 mhz ddr3
Gtx 1050Ti 4 gb

Oyun çıkana kadar bir şey söylemek zor.
Senin oyun zevklerinle de alakalı.
İkisi de sana uzun saatler geçirtecektir.
RDR2'ye sahibim ve Cyberpunk 2077'yi de alacağım şahsen.
CP 2077'nin RPG olduğunu unutmayın ama.
RPG herkese hitap etmez.

RDR 2 güzel oyun ama Cyberpunk'ta güzel olucak yüksek ihtimalle. Eğer risk alabilirim diyorsan Cyberpunk al ama oyunun patlama ihtimali de var çünkü bir sürü konu da iyi olmaya çalışıyor. Bu yüzden beklentinin altında kalabilir. Fakat RDR 2 alırsan eğlenme garantin var.

Ben Cyberpunk 2077 öneririm, RDR 2'yi indirimlerde güzel fiyata alabilirsiniz. Mesela Epic Games yılbaşı indirimi yapar ve üstüne 60 TL kupon verirse oyun 100 TL'nin altına bile gelebilir. Cyberpunk 2077 ise kolay kolay indirime girmez ve fiyatının artma olasılığı bile yüksek, 60 Dolardan hesaplarsanız 500+ TL olabilme olasılığı artıyor.

Dostlar şu anda tam 280 TL gibi bir bakiyem var. Sizce Cyberpunk 2077 mi almalıyım yoksa RDR2 mi? İki oyunuda çok istiyorum ama karasız kaldım sizce ne yapmalıyım dostlar?

PC özelliklerim.

AMD A8-7650K 4.4 GHz OC.
8 GB 2133 MHz DDR3.
GTX 1050 Ti 4 GB.

RDR 2 beni başlarda bile sıktığı için hikayesini bitiremedim oyun çok yavaş geldi bana göre bunaltıcı ama multiplayer kısmı sarmıştı yine. Kısacası Cyberpunk 2077 çok abartıldı umarım beklediğimiz kadar muhteşem bir şey çıkartırlar ortaya benim şahsi fikrim beklemen yönünde.

Cyberpunk çıkana kadar bekle. Şu an bir şey söylemeyiz, oyun daha çıkmadı çünkü.

RDR2'ye sahibim ama CybeRPUNK2077 her açıdan daha güzel bir oyun olacak gibi görünüyor. Bu arada RDR2'nin hikayesi çok yavaş ve CP2077 bir RPG oyunu yani zevkinize uymayabilir.

Şahsen RDR2'ye param olmasına rağmen almıyorum. Çünkü oyun da TR dil desteği yok. Ama 2077'yi ön siparişe verdim. Eğer benim gibi hikaye adamı iseniz ve İngilizce niz yeterli değilse 2077 alın derim. RDR2'nin hikayesi isterse efsane olsun anlamadıktan sonra kaç yazar. 😀 (Online adına konuşmuyorum)

Geri
Yukarı