Cyberpunk 2077 ne zaman kırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim arkadaşlarınla birlikte STEAM üzerinden alıp üzerine bir de aile paylaşımı açıp rahat rahat oynayabiliyorsunuz. Neyin derdindesiniz? 2005 de falan mıyız?

Oyunun bir korsana karşı koruma sistemi olmayacak. Çıktığı gün kırılacak diye düşünüyorum.

Çıktığı gün kırılacak ama bize yapmış olduğu şeylere rağmen hala korsan kullanıp hiç satın almayacaksanız pes yani.

RDR 2 çıkalı ne kadar oldu? Daha dün yeni kırıldı oyun düşün yani. Tahmin etmesi zor fakat uzun sürer.

Hiç sürmez. Oyunda DRM koruması yok çıktığı an en kötü crack çi bile kırabilir.

RDR 2 çıkalı ne kadar oldu? Daha dün yeni kırıldı oyun düşün yani. Tahmin etmesi zor fakat uzun sürer.
RDR2'nin koruma sistemi vardı. Cyberpunk 2077 DRM-Free bir oyun olacak, 1 gün içerisinde kırılır.

Defalarca uzun uzun cevaplar verdim, artık sıkılmaya başladım ve uzun uzun yazmak istemiyorum.
Hele korsancı kemik tayfadan olup ''Abi neden oyunlar Türkçe dil ile gelmiyor ya?'' diyen kitleye hiçbir şey demiyorum, sadece yazık. Hem isteklerinizi yerine getirsin istiyorsunuz ve adamlar getiriyor, hem de bu oyunu korsan oynayacağım diyorsunuz. Peki firma bunu neden yapıyor? Neyse isteyen yazılarımı geçmiş konulara gidip bulabilir, dediğim gibi hem sıkıldım hem yoruldum.
1.5 yıl içerisinde 50 kuruş bile kenarı koysaydınız çoktan alabilirdiniz, yani günlük sudan bile ucuz anlamına geliyor. Bu tarz konular yerine nasıl para kazanabilirim? Tarzında konular açın daha iyi, en azından güzel cevaplar gelir ve orijinal alır destek çıkar ve sonrasında diğer firmaların bunu görmesini ve artık oyunların Türkçe dil ile yavaş yavaş kaynamaya başladığını görebilirsiniz. Oyuna verdiğim parayı hiç düşünmüyorum, zira en sevdiğim firmadır kendisi ve hiç üzmeyeceğine de eminim.
Bir de şu açıdan düşün. Adamlar sömürgeci bir devlette gariban ülkelerden arakladığı kaynaklarla kaymak gibi yaşıyor. Yani bedava yaparlarsa oynarım, yapmazlarsa da oynarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı