Cyberpunk 2077 neden 57.3 GB iniyor?

Anladık sevmiyorsun.
Alakasız mesaj yazarak konuyu kirletme ve insanları tetikleme.

Oyun çıkınca ek bir güncelleme de gelecek.
Zevk alıyorum, seni ilgilendirmez. Gereksiz mesaj ise moderasyon siler mesajımı cezayı da verir. İyi forumlar efendim. :)

Kim olduğu fark etmez. Hakaret küfür etmiyorum adama. Başka yerlere çekiyorsun toplu ban yiyeceğiz. :D
Uzatmanın anlamı yok.
Senin yaptığın hoş değil, diyeceğim tek şey bu.

Sevmiyorsan sevenlere laf atamazsın herkes herkese saygı göstermeli.
Bana gelip "laf atmadım" deme o mesajdaki amacın ve kastın ortada.

Daha önce konusunu açmışsın gerekli cevabı vermişiz bir sorunun eleştirin varsa konu senin konun git oradan devam et, buraya gelip bir kıvılcım başlatma.

Uzatmanın anlamı yok.
Senin yaptığın hoş değil, diyeceğim tek şey bu.

Sevmiyorsan sevenlere laf atamazsın herkes herkese saygı göstermeli.
Bana gelip "laf atmadım" deme o mesajdaki amacın ve kastın ortada.

Daha önce konusunu açmışsın gerekli cevabı vermişiz bir sorunun eleştirin varsa konu senin konun git oradan devam et, buraya gelip bir kıvılcım başlatma.

Hoş olmadığını biliyorum. Anlamadığım olay sizin gibiler konu açıyor fakat ben açınca git konuna yaz diyorsun. Her gün kaç tane CB konusu gördüğümüzü ikimizde biliyoruz bence. İnsanların daha çıkmayan bir oyunu bir din kadar yüceltmeleri hatasız olduğu ve ailesinden fazla savunmaları canımı sıkıyor. Saygı gösterilmeyecek derecede bir şeyi seviyorsunuz ve bu beni rahatsız ediyor. Sizi özel olarak takip etmiyorum ama bu şekildeyseniz sizde alınabilirsiniz.
Kıvılcım başlatmaya niyetim yok, herkesi seviyorum, iyi forumlar. :)

Hoş olmadığını biliyorum. Anlamadığım olay sizin gibiler konu açıyor fakat ben açınca git konuna yaz diyorsun. Her gün kaç tane CB konusu gördüğümüzü ikimizde biliyoruz bence. İnsanların daha çıkmayan bir oyunu bir din kadar yüceltmeleri hatasız olduğu ve ailesinden fazla savunmaları canımı sıkıyor. Saygı gösterilmeyecek derecede bir şeyi seviyorsunuz ve bu beni rahatsız ediyor. Sizi özel olarak takip etmiyorum ama bu şekildeyseniz sizde alınabilirsiniz.
Kıvılcım başlatmaya niyetim yok, herkesi seviyorum, iyi forumlar. :)
Oyunu sadece seviyorum ve umutla bekliyorum hepsi bu.
Çok CBP konusu açıldığı doğru ama bu bir CBP övme konusu değil, bu konu teknik destek konusu.

GTA V ilk çıktığında 60 GB civarıydı. Dün indirdim ve 87 GB olmuş. Cyberpunk 2077'de ilerde online kısmının gelmesiyle 100 GB'a yaklaşır. Belki geçer.
Şuan bende 130 :D
Neyse millet geçenlerde onlarca gb güncelleme çıktı bugün az önce yine açtım bir de ne göreyim? 57gb güncelleme daha çıkmış Acaba ne değişti..

Geri
Yukarı