Cyberpunk 2077 Sinematik Sahneler Neden Kaldırıldı?

Yanı herhangi bir aile bireyimizin böyle konulu oyunların modelleyerek halka sunup hayatın bir parçası diyorsak tamam 😊.

Cidden sacmalamayin böyle ya. Cinselligin yeri iki ve birbiriyle anlasan insan arasında geçen özel bir şeydir. Halka mal ederek böyle denilmesi cidden saçma ya.

Gerçi eğitim, ahlak ve zihniyet eksikliğinden kaynaklanıyor böyle yazmaların. Bir de popüler boş akımların etkisi.

Bir de sag olmasınlar, en basında para kazanmak icin cinsel öğeler sunarak insanların akıllarını zehirleyen ve böyle sektör açan hatta böyle boş bireylerde boş zihniyet geliştiren insanlarını sucudur bunlar.
Sonuna kadar katılıyorum ama Cyberpunk evreni yozlaşmış bir toplumu anlatıyor zaten. Şirketlerin zihniyeti nasıl değiştirdiğini görebiliyorsunuz. Bir sürü reklam panosu bozulmuş ahlakı gösteriyor. Öyle ki artık insanların bile kişiliklerini ve anılarını değiştirebildikleri bir evrenden bahsediyoruz. Oyunun vermek istediği bu zaten. Öyle laf olsun diye koyulmuş birşey değil. Tek aklı başında topluluk Nomad'ler. Bu düzene tek baş kaldırabilmiş hatta kendi toplumlarını kurmuş lider grup ve güruhlar. Aile ortamı orada işleniyor. Düzgün insanlar hepsi. Hatta kendi içlerinde klanlara ayrılmış olmalarına rağmen hepsi birbirine aileymişçesine bağlı. Raffen Shiv klanı dışında, onların Sibersaykolardan farkı yok.

Oyun ilk E3 trailer videosunu izlediğimde aşırı gaza gelmiştim. Şimdi bakınca biraz fazla abartmışım gibi geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuna kadar katılıyorum ama Cyberpunk evreni yozlaşmış bir toplumu anlatıyor zaten. Şirketlerin zihniyeti nasıl değiştirdiğini görebiliyorsunuz. Bir sürü reklam panosu bozulmuş ahlakı gösteriyor. Öyle ki artık insanların bile kişiliklerini ve anılarını değiştirebildikleri bir evrenden bahsediyoruz. Oyunun vermek istediği bu zaten. Öyle laf olsun diye koyulmuş birşey değil. Tek aklı başında topluluk Nomad'ler. Bu düzene tek baş kaldırabilmiş hatta kendi toplumlarını kurmuş lider grup ve güruhlar. Aile ortamı orada işleniyor. Düzgün insanlar hepsi. Hatta kendi içlerinde klanlara ayrılmış olmalarına rağmen hepsi birbirine aileymişçesine bağlı. Raffen Shiv klanı dışında, onların Sibersaykolardan farkı yok.
Doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı