Cyberpunk 2077 nedir?

airsword19

Hectopat
Arkadaşlar biz bu oyunda tam olarak ne yapıyoruz? Türleri falan bilmiyorum. Bana en bilmeyen kişiye anlatır gibi anlatabilir misiniz? Ne yapacağız? Far Cry gibi görev için adam mı öldüreceğiz? Hiçbir fikrim yok oyun hakkında. Eğer hoşuma giderse almayı planlıyorum.

Oyunu kimse oynamadığı için kimsenin fikri yok ki.
Bize denilen açık dünya RPG oyunu, ve çok uzun olacağı.

İllaki benzetmek gerekirse GTA tarzında yani açık dünya RPG bununla birlikte aşırı detaylı ve çok uzun oynayış süreleri sunan uzun süredir geliştirilen bir oyun. Ama bununla anlatmakla bitmez Cyberpunk bir kültürdür artık. Buyurun bunu izleyin. :)

Edit: Tamam arkadaşlar oyun GTA değil. Oyun GTA değil. Oyun GTA değil. Açık dünya deyince sadece aklımıza GTA gelmiyor. Cyberpunk ile GTA'nın adını bir daha yan yana getirmeyeceğiz tamam söz. Affedin bağışlayın. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biz bu oyunda tam olarak ne yapıyoruz? Türleri falan bilmiyorum. Bana en bilmeyen kişiye anlatır gibi anlatabilir misiniz? Ne yapacağız? Far Cry gibi görev için adam mı öldüreceğiz? Hiçbir fikrim yok oyun hakkında. Eğer hoşuma giderse almayı planlıyorum.

Hikayeli açık dünya FPS aksiyon RPG oyunu. Witcher serisinin geliştiricisi olan CD projekt Red'in oyunu.

Cyberpunk 2077, geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red'in yaptığı rol yapma türündeki video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4, Stadia ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Cyberpunk serisinden uyarlanan oyun, altı farklı bölgeye sahip distopik açık dünya olan Night City'de geçmektedir. Oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla oynayacakları oyunda bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip paralı asker V karakterini canlandıracak. Oyunu hem birilerini öldürerek hem de kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün olacak.

Benzetmek gerekirse GTA tarzında yani açık dünya RPG bununla birlikte aşırı detaylı ve çok uzun oynayış süreleri sunan uzun süredir geliştirilen bir oyun. Ama bununla anlatmakla bitmez Cyberpunk bir kültürdür artık. Buyurun bunu izleyin. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapma işte, yapma. GTA ile Cyberpunk'ı yan yana getirmeyin.

Bu arada açık dünya konusunda bayağı iddealı ama GTA ile karşılaştırmayın çünkü bu oyun ne kadar açık dünya deneyimi sunsa da hikaye tabanlı bir oyun. GTA ile tam olarak aynı şekilde işlemiyor. Ve beni en çok çeken yanı da bu. Sana açık dünya sunuyor ama aynı zamanda seni içine çeken bir hikayeyi ve kaliteli RPG ögeleri barındıracağını vaat ediyor... Göreceğiz bakalım nasıl olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı