Cyberpunk 2077 nedir?

Oyun balondan başka bir şey değil. Sürekli reklamını yaptılar, çok büyük bir kitlenin ilgisini çektiler ve şimdi de beklenti çok yüksek olduğu için oyunu çıkartmaktan korkuyorlar; ha bire güncelleyip çıkışını erteliyorlar.

Boşa sevinmeyin. boş bir oyun olacak, sönüp gidecek.

Gereksiz abartılan balon gibi şişip balon gibi patlayacak oyun.
1607328836816.png

Son zamanlarda herkesin konuştuğu bir şey Cyberpunk 2077 bir oyun olduğunu biliyorum fakat nasıl bir oyun bir seri mi, nasıl oynanacak, önceki oyunları var mı? Merak ediyorum açıkçası.
Uzun zaman önce çıkacağının haberi verilmiş ama trailer de fazla abarttıkları için korkudan çıkarmaya korktukları oyun.

Oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun Gamesradar'daki haber:

''Some of that information is relatively minor, pertaining to in-game characters, the Night City map, and customisation options. Elsewhere, however, I've already seen footage of entire missions in clips of anything up to 20 minutes at once. It's hard to tell how significant those missions might be, but you can be relatively sure that there'll be a reasonable amount of information (and spoilers) in those videos.''

Bug'tan geçilmese söylerlerdi sanırım. Ayriyeten 40 GB'lık day one patch'i kesin zaten. Bug varsa da zaten o patch ile düzelir. Yine de minor bug'lar olacaktır elbette, bu ölçekteki her oyunda olur.

Yani adamlardan çok bir şey beklemememizin sebebi onların bir Rockstar olmaması. Rockstar bizi iyice doyurdu, sonrada bu oyundan soğuttu bizi diye tahmin ediyorum.

9 Aralıkta tüm dünyada çıkacak olan bir video oyunudur. İyi veya kötü değildir. Daha çıkmamış bir oyuna iyi veya kötü denmesi zırvadan başka bir şey değildir. Gereğinden çok daha fazla hypelandığı doğrudur.

Bir tane adam vardı çıkarcağı oyunla bizi kaltağı yapcağını söylemişti ama oyun tam bir balon olmuştu CP 2077'de galiba onun gibi olacak.

Buyrun Gamesradar'daki haber:

''Some of that information is relatively minor, pertaining to in-game characters, the Night City map, and customisation options. Elsewhere, however, I've already seen footage of entire missions in clips of anything up to 20 minutes at once. It's hard to tell how significant those missions might be, but you can be relatively sure that there'll be a reasonable amount of information (and spoilers) in those videos.''

Bug'tan geçilmese söylerlerdi sanırım. Ayriyeten 40 GB'lık day one patch'i kesin zaten. Bug varsa da zaten o patch ile düzelir. Yine de minor bug'lar olacaktır elbette, bu ölçekteki her oyunda olur.
Hocam leak'i izlersen anlarsın oyunun 1 haftada düzeltilmeyeceklerini. Gerçekçi değil. Biraz araştırsan bulabilirsin ama zor olabilir çünkü her yerden kaldırıyorlar.

Ama cidden bende umuyorum düzeltirler, çünkü bende çok oynamak istiyorum ama bu oyuna şimdiden bu kadar hype'lanmak iyi bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı