Çözüldü Cyberpunk 2077 orijinal versiyonda FPS artışı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Evet FPS artışı yaşarsınız çünkü ne olduğu belirsiz bir korsan oyunda optimizasyon nasıl çalışıyor güncellemeler gelince ne oluyor bilmiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk'ta hiçbir şey değişmez sonuçta DRM-Free GOG versiyonu, orijinal versiyon Steam arayüzünden dolayı daha az performansta bile çalışabilir.

Arkadaşlar, benim derdim şu: Cyberpunk 2077 oynamak istiyorum ve acaba oyun kasar mı diye korsan indirip denedim. ( Korsana destek yok, moderatörler konusunda sıkıntı çıkmaz umarım :) ) Oyunu korsan kurduğumda FPS yerlerdeydi, başka NPC'lerin olmadığı yerlerde 30FPS oluyordu ama şehir içerisinde 11-12FPS'ye düşüyordu. Ben bu oyunu satın alıp orijinal olarak oynasam FPS değeri konusunda bir artış olur mu acaba?
FSR açmayı denedin mi?
FSR açmayı denedin mi?
Oyun 1.5 sürümü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 ile 10FPS düşüş oldu oyunda her sistemde ki oyunun korsanıda orijinal zaten koruma olmadığı için ben başkasının steamından indirdiğim CP2077'i Steam kapalıyken oynuyorum.

Arkadaşlar, benim derdim şu: Cyberpunk 2077 oynamak istiyorum ve acaba oyun kasar mı diye korsan indirip denedim. ( Korsana destek yok, moderatörler konusunda sıkıntı çıkmaz umarım :) ) Oyunu korsan kurduğumda FPS yerlerdeydi, başka NPC'lerin olmadığı yerlerde 30FPS oluyordu ama şehir içerisinde 11-12FPS'ye düşüyordu. Ben bu oyunu satın alıp orijinal olarak oynasam FPS değeri konusunda bir artış olur mu acaba?
Hocam yaygın olarak kullanılan sitelerden indirdiyseniz çok büyük ihtimalle aynı performansı alırsınız :).
RX550 2 GB, AMD-FX8150 8 çekirdek, 8 GB RAM, oyun HDD'ye kuruluydu
Normal şartlarda bu sistem ile 30 FPS'de oynayabilmeniz gerekiyor :).

Geri
Yukarı