Satılık Cyberpunk 2077 Sadece 4 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam 4 yada 5 TL'lik CS:GO itemi ile ödeme alıyor musunuz?

Merhaba hocalarım. Elimde Cyberpunk 2077 bulunan bir hesap var. Offline kullanabiliyorsunuz ama Online kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. İstemediğim Steam oyunları dışında her türlü ödemeye açığım. Yanlış anlamayın, oyun da verebilirsiniz ama 4 TL'ye beğeneceğimi sanmıyorum. Bu arada ödemeyi Papara'dan yaparsanız daha mutlu olurum. Çünkü ininal boş boş para kesiyor. Benim elime 4 TL net olarak geçmesi lazım, vergileri size bırakıyorum. Ciddi alıcılara iletişim adresimi bırakabilirim.

Bu arada cidden ucuz bir fiyat bence 4 TL, bence kaçırmadan alın. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Bu arada biraz zaman geçince 2 TL falan arttırabilirim fiyatı.

Hocam Discord'dan yazdım. Cevap verirseniz sevinirim ismim limonlu milkshake.

Hocalarım dediğim gibi yarın erken saatlerde döneceğim. Şu an Discord’a, Steam’e erişimim yok. Yarın 7:30 gibi hepinize hesaplarınızı temin etmiş bulunacağım. Lütfen spam atmayın. Zaten garantisi yoktu, mağdur olmamanız için yeniden temin ettim. Sıkıştırmazsanız sevinirim. Yarın hepinize döneceğim. Teşekkürler.

Ha bu arada bu mesajdan önce alacağım yazanlar dışında güncel fiyat 10 TL’dir. Hesabın yanında PES 2021 de veriliyor. Şunu fark ettim, cidden hızlı satış bulunmuyor. Bayağı tanıdığıma sordum, anca biri büyük bir fiyat verdi. Sattığım fiyata göre yani. Daha önceden alacağım yazanlar dışında güncel fiyat 10 TL’dir. @SALOOWEN maalesef topluluk pazarım kısıtlı. O yüzden alamam. :(

Hocalarım dediğim gibi yarın erken saatlerde döneceğim. Şu an Discord’a, Steam’e erişimim yok. Yarın 7:30 gibi hepinize hesaplarınızı temin etmiş bulunacağım. Lütfen spam atmayın. Zaten garantisi yoktu, mağdur olmamanız için yeniden temin ettim. Sıkıştırmazsanız sevinirim. Yarın hepinize döneceğim. Teşekkürler.
Steam'de çevrimiçi görünüyordunuz bilerek yazmadiniz sandım o yüzden. Sıkıştırdıysam kusura bakmayın.

Steam'de çevrimiçi görünüyordunuz bilerek yazmadiniz sandım o yüzden. Sıkıştırdıysam kusura bakmayın.
Hocam Idle Daddy yapıyordur. Bilgisayarı kapatalı 4 buçuk saat oldu. Sorun yok. :)

Satışlarımız tekrar başlamıştır. Daha önceden alacağını söylemeyenler dışında güncel fiyat 10 TL'dir. PES 2021 + Cyberpunk 2077 Steam ortak hesabı olarak satılmaktadır. Daha önceden almış ama yeni hesabı almamış kişiler bana yazsın, her alıcıya yeni hesabını vereceğim. @SALOOWEN hocam ancak cumartesi günü alabilirim onu. O zaman kalkıyor pazar banım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı