Satılık Cyberpunk 2077 Sadece 4 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oyunu çok seviyorsun anladım. Ama bu kadar tepki göstermeye gerek yok. Benim fikrim bu. Düşünce özgürlüğü de mi yok bu forumda.

Oyunu çok seviyorsun anladım. Ama bu kadar tepki göstermeye gerek yok. Benim fikrim bu. Düşünce özgürlüğü de mi yok bu forumda.
Oyunu oynamadım. Sadece kuralı hatırlatıyorum, ikinci el ilanlarına sadece alıcı kişiler- bilgi almak isteyenler mesaj yazabilir. Düşüncenizi başka konuda paylaşın.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ve ödeme yöntemi olarak ne alabiliyorsunuz?

Önceki hesapta bir sorun çıktı. Yeni hesap verdi bana hemde içinde gerçekten güzel bir sürpriz ile beraber. Tamamen güvenilir.

Hocam DC bakar mısınız?
Arkadaşlar hesapda bir problem çıktı ama hocam hemen yeni hesap verdi.

Merhaba hocalarım. Elimde Cyberpunk 2077 bulunan bir hesap var. Offline kullanabiliyorsunuz ama online kullanabileceğinizi pek sanmıyorum. İstemediğim Steam oyunları dışında her türlü ödemeye açığım. Yanlış anlamayın, oyun da verebilirsiniz ama 4 TL'ye beğeneceğimi sanmıyorum. Bu arada ödemeyi Papara'dan yaparsanız daha mutlu olurum. Çünkü İninal boş boş para kesiyor. Benim elime 4 TL net olarak geçmesi lazım, vergileri size bırakıyorum. Ciddi alıcılara iletişim adresimi bırakabilirim.

Bu arada cidden ucuz bir fiyat bence 4 TL, bence kaçırmadan alın. Bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum.

Bu arada biraz zaman geçince 2 TL falan arttırabilirim fiyatı.
Hocam discord hesabınızı alabilir miyim?

Hocam discord hesabınızı alabilir miyim?
Tabii ki. ! DDLAO#2077

Bu arada yeni konudan devam ediyoruz. Birkaç oyun daha eklendi. Şuraya yazıp hesap satın alabilirsiniz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı