Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimi

Serdar ak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşkar İnstagram’da dolaşırken şunu gördüm:
CF6B5084-E77F-4702-B282-6720FBB8811C.jpeg

Doğru olabilir mi? İnşallah değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşkar İnstagram’da dolaşırken şunu gördüm:
Eki Görüntüle 403747
Doğru olabilir mi? İnşallah değildir.
Bu değerlerin 4K/30FPS değerleri için sistem gereksinimleri olduğu türünden söylentiler duydum. Görselde belirtilen şekilde olması da zaten akıl almaz bir şey olur. Yani topluluğun bu denli büyük beklentilere sahip olduğu düşünülürse sistem gereksinimlerinin de 1080Ti seviyesinde olması çok çok büyük bir hayal kırıklığı yaratırdı. Tahminimce işlemci olarak i5 7400 belki de biraz daha alt seviyesi, ekran kartı olarak ise GTX1050Ti isteyecektir.

Bu fotoğraf yeni değil uzun süredir var. Bu sistem CDPR ın açıkladığı Gameplay trailerında kullanılan sistem. Önerilen sistem gereksinimi değil.

Her büyük yapımdan önce çıkan dedikodular resmi bir açıklama gelmeden bir şeye inanmamak gerekiyor keza bir zamanlar bilgisayarlar GTA 5 kaldırıp kaldırmaması üzerinden yorumluyorduk ama zamanının 1500₺'lik bir bilgisayarında 720p'de 30FPS olarak oynanabiliyordu.

Her oyun çıkmadan dedikodusu ilk çıkıyor . Daha bir sene var ve bu sene içinde adamlar openworld oyunlarda standart olduğu gibi sürekli optimizasyon yamalarıyla oyunu ince ince dokuyacaklardır. Son çeyrekte ortalama gereksinim aralığı çıkar.

Geri
Yukarı