Cyberpunk 2077 stillerini tanıyalım

Bu oyunu yarın bana özel erişime açmaları için 1.000 TL verirdim :D Çok iyi duruyor :(
Bu daha ne ki, 5. videoyu bekle asıl o zaman tam bomba olacak :) Bütün DLC'lerini alacağım 2. oyun olabilir, 1. oyun bildiğiniz üzere Witcher 3 GOTY :p Oyun kötü çıkacak diye böbürlenenlere çok iyi ders oluyor, biz deli gibi eğleneceğiz buna seviniyorum :)

Bu daha ne ki, 5. videoyu bekle asıl o zaman tam bomba olacak :) Bütün DLC'lerini alacağım 2. oyun olabilir, 1. oyun bildiğiniz üzere Witcher 3 GOTY :p Oyun kötü çıkacak diye böbürlenenlere çok iyi ders oluyor, biz deli gibi eğleneceğiz buna seviniyorum :)
Onlardan banena! 😂 Ubisoft oyunlarından devamke etsinler. Ben artık değişik bir yapıt görmek istiyorum. Oyun tarihine damga vuran sayılı oyun var. Onlardan biri olup, devrim yapsa güzel olur. Artık piyasanın değişime ihtiyacı var. Copy paste oyunlardan, banel hikaye konularından, multiplayer odaklı mikro ödemelerle milleti kökmeye çalışmalardan, hiçbir gelişim göstermeyen ve sadece satışa odaklı davranan firmalardan bıktım. O yüzden uzun zamandır Cyberpunk bekliyorum. Beklentim boşa bile çıksa CDPR'e verdiğim para helal olsun derim. Ama çok büyük işler başaracaklar gibi geliyor bana :)

CBP 2077 tarikatına hoş geldin dostum :) pişman olmayacağının garantisini verebilirim. HDD'de sonradan halledilebilir, lakin CBP 2077'nin ön siparişten sonra fiyatının artma olasılığı yüksek olduğu için öncelik onda olmalıydı ve doğru olanı yaptın :) Steam'den eklersen sevinirim. :kalp:

Hocam şu an bilgisayarda olmadığım için Steam'den ekleyemiyorum ama yarın ekleyeceğim. Oyunu aşağıdaki siteden satın aldım. 5 dakika sonra Steam hesabıma hediye olarak geldi. Mount & Blade II: Bannerlord oyununu da önerdiğim siteden satın almıştım bir sıkıntı olmadı. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Geri
Yukarı