Cyberpunk 2077 Test Oyuncusu Oyunu Bitiremiyor!

Technopat Sosyal'deki günlük Cyberpunk 2077 haberlerinden bir kere daha merhaba. ;)

images.jpeg

Çıkmasına sayılı günler kala herkesin beklediği Cyberpunk 2077'den farklı detaylar gelmeye devam ediyor. Bu seferki gelişme oyunun oynayış süresinin ne kadar uzun olduğunu gözler önüme seriyor.

Cyberpunk 2077'nin geliştirici şirketi CD Project RED'e oyunun test oyuncusu olarak çalışan Lukasz Babiel, Cyberpunk 2077'yi toplamda 175 saat oynadığını ve hala sona yaklaşamadığını Twitter'da mizahi bir şekilde belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki bu oyuncu oyunun sunduğu bütün özelliklerden faydalandığını, oyundaki tüm toplanabilecek tüm elementleri topladığını ve zorluk seviyesinin de sürekli değişkenlik gösterdiğini belirtmeden de geçmiyor. Bununla birlikte zaten Cyberpunk 2077'nin birden çok farklı sona sahip olacağını da biliyoruz. Dolu dolu bir oyun bizleri bekliyor kısacası. :)

Zaten dolu bir oyun olacağını biliyorduk 🙂 @Motionless IN White
Çok önceden söylemiştim, 100+ saat oynanış sunacak diye. Demek ki daha da uzunmuş, tabii zor modda ve çevreyi keşfederek oynar isek 200 saati bile geçer gibi, eh ben onu yapacağım için galiba 3 farklı başlangıç ile 600-700 saati görürüm.
Keşke günde 6-7 saat yerine 15-16 saat ayırabilirsem :( İnternetim iyi olsa yayıncılık yapardım da, altyapı çöp :(
Neyse sağlık olsun, oyun dopdolu ve mükemmel olacak. Kötüleyen arkadaşlar köşede ağlar artık ;)

TLOU2 bir başyapıt. Tabii bu kişiye göre değişir fakat balon diyemezsiniz bu kalitede bir oyuna. Düşüncenizi düzgün bir şekilde dile getirin.
Hikayesinde ilk oyundaki derinliği hissedemedim. Bir de hikayenin en sevmediğim kısmı olan malum karakterin ölmesi var. Bunlar haricinde kesinlikle bir başyapıt.

Technopat Sosyal'deki günlük Cyberpunk 2077 haberlerinden bir kere daha merhaba. ;)

Çıkmasına sayılı günler kala herkesin beklediği Cyberpunk 2077'den farklı detaylar gelmeye devam ediyor. Bu seferki gelişme oyunun oynayış süresinin ne kadar uzun olduğunu gözler önüme seriyor.

Cyberpunk 2077'nin geliştirici şirketi CD Project RED'e oyunun test oyuncusu olarak çalışan Lukasz Babiel, Cyberpunk 2077'yi toplamda 175 saat oynadığını ve hala sona yaklaşamadığını Twitter'da mizahi bir şekilde belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki bu oyuncu oyunun sunduğu bütün özelliklerden faydalandığını, oyundaki tüm toplanabilecek tüm elementleri topladığını ve zorluk seviyesinin de sürekli değişkenlik gösterdiğini belirtmeden de geçmiyor. Bununla birlikte zaten Cyberpunk 2077'nin birden çok farklı sona sahip olacağını da biliyoruz. Dolu dolu bir oyun bizleri bekliyor kısacası. :)
Artık izlerken uzun izleme süresi olacağını belirtmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı