Cyberpunk 2077 vs Chernobylite

Sisteminiz nedir? Belki imzada yazılı olabilir ama mobilde olduğum için göremiyorum.

Sistemde sıkıntı yok iki oyunu da rahat şekilde açıyor ama hangi oyun olsa kararsız kaldım Epic'ten alacağım eğer chernobility alırsam sepete daha fazla oyun koymam gerekiyor Cyberpunk alırsam daha az oyunlu oluyor haliyle sepet sizin fikriniz nedir?

Sistemde sıkıntı yok iki oyunu da rahat şekilde açıyor ama hangi oyun olsa kararsız kaldım Epic'ten alacağım eğer chernobility alırsam sepete daha fazla oyun koymam gerekiyor Cyberpunk alırsam daha az oyunlu oluyor haliyle sepet sizin fikriniz nedir?
Bence chernobility al hem daha çok oynayacak oyunun olur hemde farklı bir havası var. Pişman olmazsın eminim.

Yani her ikisi de değil hocam. Cyberpunk yarım ve bozuk bir oyun. Alırsın en az 50 saat geçirirsin ama yapacağın şeyler sürekli aynı şeyler. Chernobylite ise hayatta kalma, üs inşa etme vs mekanikleri ile hikayeyi bir araya getirmiş. Bence başka oyunlara bakın.

Yani her ikisi de değil hocam. Cyberpunk yarım ve bozuk bir oyun. Alırsın en az 50 saat geçirirsin ama yapacağın şeyler sürekli aynı şeyler. Chernobylite ise hayatta kalma, üs inşa etme vs mekanikleri ile hikayeyi bir araya getirmiş. Bence başka oyunlara bakın.

Önerin nedir peki hocam.

Hiçbiri. Metro Exodus chernobilyte'den daha iyi. (tabii kişisel görüşüm).

Bitirdim Metro Exodus'u.
Oyunlara hangi platformda bakıyorsun Epic veya Steam gibi? Bütçen bir de sistemini yazarsan nokta atışı öneri yapayım. Bir de sevdiğin türleri de yaz istersen onlara da bakayım.

Epic'ten bakıyorum ve 200'e 130 TL kuponu kullancağım aklımda chivalry 2, Mafia 2 Definitive Edition var sistem kaldırıyor her oyunu önerebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı